Betclic bonus na start

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad rozpoczęciem swojej przygody typerskiej, warto zorientować się najpierw jaką Betclic bonus na start przygotował dla nas ofertę powitalną. Jest to kluczowy element przed wyborem konkretnego bukmachera. To on pozwoli Ci na lepszy start ubezpieczając Cię od przegranej, gwarantując Ci dodatkowy bonus za depozyt, czy oferując darmowy zakład.

Zakład bez ryzyka do 200 zł
Odbierz Bonus

A więc jaki bonus na start oferuje Betclic? W tym artykule dowiesz się wszystkiego. Przedstawimy Ci ofertę Betclic bonus na start oraz pokażemy Ci jak możesz z niej skorzystać.

Betclic bonus na start – oferta 2023

Betclic bonus na start – oferta 2022

Oferta powitalna w Betclic nie jest zbyt szeroka i tak naprawdę nie ma z czego wybierać.  Na chwilę obecną bukmacher oferuje tylko jeden bonus na start – jest nim zakład bez ryzyka do 200 złotych. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych bonusów powitalnych. Taka forma promocji zabezpiecza Cię przed ewentualnym niepowodzeniem. Dlatego nowych graczy powinien ucieszyć fakt, że właśnie taką promocję przygotował Betclic bonus na start.

Zakład bez ryzyka do 200 zł

Cashback to promocja, która w razie przegranej chroni Cię przed utratą środków. W przypadku niepowodzenia, Betclic zwróci pieniądze, które przegraliśmy. Maksymalna stawka jaką otrzymamy to 200 złotych. Być może kwota nie jest zbyt wygórowana, ale warto zwrócić uwagę na warunki jakie stawia bukmacher. Nie są one zbyt skomplikowane. Jeśli wygrasz, nie ma o czym mówić – super! Natomiast jeśli przegrasz dostaniesz bonus w postaci freebet.

Zakład bez ryzyka do 200 zł
Odbierz Bonus

Jakie są warunki otrzymania bonusu?

 • Założenie konta i wypełnienie krótkiego formularzu
 • Wpłata pierwszego depozytu
 • Obstawienie zakładu o minimalnym kursie 1.14
 • Gotowe! Jeśli wygrasz, cała kasa Twoje. Jeśli Ci się nie powiedzie, Betclic zwróci na Twoje konto maksymalnie 200 zł

Jak widać warunki otrzymania bonusu nie są zbyt wymagające. Pamiętaj jednak, że w przypadku kiedy Ci się nie powiedzie i otrzymasz od bukmachera nagrodę, nie będziesz mógł jej od razu wypłacić. Podlega ona wtedy takim warunkom jak:

 • 1-krotny obrót
 • Kupon z minimalnym kursem 2.14
 • Nieograniczony czas na wykorzystanie

Po spełnieniu tych warunków będziesz mógł bez problemu swoje pieniądze wypłacić. Ogromnym plusem jest fakt, że nie są narzucone ramy czasowe, co do skorzystania z bonusu. To daje Ci możliwość zrealizowania go w dowolnej, wybranej przez Ciebie chwili.

Dodatkowy bonus w Betclic

Warto wspomnieć, że Betclic bonus na start, poza zakładem bez ryzyka do 200 złotych, oferuje także bonus MULTI+, w którym maksymalnie możesz zgarnąć aż 10 000 złotych! Na czym on polega? Już tłumaczymy.

Przede wszystkim chodzi tutaj o zwiększenie Twojej wygranej. Im więcej wydarzeń na kuponie AKO, tym wyższa ona będzie. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 5, natomiast maksymalna 21.

Liczba wydarzeń na kuponie AKOMULTI+
5+ 5%
6+ 7%
7+ 10%
8+ 12%
9+ 15%
10+ 20%
11+ 25%
12+ 30%
13+ 40%
14+ 50%
15+ 60%
16+ 70%
17+ 80%
18+ 90%
19+ 100%
20+ 110%
21+ 120%

Minimalny kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20. Jeśli obstawisz kupon na odpowiednią liczbę zdarzeń i okaże się on zwycięski, twoja wygrana automatycznie zostanie powiększona o odpowiedni procent. Ważną kwestią jest także fakt, że bonus nie podlega warunkom obrotu.

Rejestracja w Betclic

W Betclic bonus na start jest dostępny tylko na nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera. Aby to zmienić należy dokonać rejestracji na oficjalniej stronie Betclic lub w jego aplikacji mobilnej. Na wstępnie warto dodać, że proces rejestracji jest naprawdę łatwy i nie powinien zająć Ci więcej niż kilka minut.

Poniżej przedstawiamy jak w 3 prostych krokach zarejestrować się u bukmachera Betclic:

 1. Krok pierwszy:

Na samym początku będziesz zobowiązany do podania kilku podstawowych danych osobistych tj.: imię, nazwisko, data urodzenia oraz adres e-mail. Dodatkowo należy zaakceptować oświadczenie o pełnoletności oraz o prawdziwości podanych przez Ciebie danych. Konieczne będzie także potwierdzenie, że zapoznałeś się z regulaminem oraz polityką prywatności

2. Krok drugi:

Na tym etapie bukmacher będzie wymagał od Ciebie jeszcze trochę Twoich danych. Tym razem będziesz musiał wypełnić formularz o informacje tj.: PESEL, adres, miasto, kod pocztowy oraz numer telefonu.

3. Krok trzeci:

W trzecim kroku należy podać dane, które umożliwią Ci zalogowanie się na Twoje konto. W tym celu w formularzu należy wpisać nazwę użytkownika, hasło oraz podać pytanie bezpieczeństwa, o które zostaniesz zapytany w przypadku zapomnienia hasła.

I to tyle! Wszystko co musisz zrobić, aby otrzymać w Betclic bonus na start to wypełnienie trzech krótkich formularzy. Pamiętaj jednak, że aby móc w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami, m.in. wypłatą wygranych środków, należy przesłać do bukmachera skany lub zdjęcia obu stron dowodu tożsamości.

Wpłata i wypłata środków

Skoro już wiesz jak zarejestrować swoje konto u bukmachera Betclic, pora przybliżyć Ci opcję wpłaty oraz wypłaty środków.

Wpłata na konto gracza jest możliwa dzięki wielu metodom płatności. Możesz wybierać spośród: Przelewy24, karty VISA i MasteCard, przelew tradycyjny oraz Skrill. To, którą wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Twoich preferencji. Niezależnie od tego na jaką finalnie się zdecydujesz, pieniądze przelejesz błyskawicznie i bez żadnych problemów.

W przypadku wypłaty środków możesz wybierać jedynie spośród dwóch opcji: wypłata tradycyjnym przelewem oraz system płatności Przelewy24. Dlaczego opcji jest tak mało? Ponieważ w Polsce każdy bukmacher umożliwia wypłatę jedynie za pomocą standardowego przelewu. Pamiętaj więc, że wpłacone pieniądze pojawią się Na twoim koncie gracza w ciągu kilku minut, natomiast wypłacone środki mogą dotrzeć do Ciebie dopiero po kilku godzinach, a czasami nawet dniach.

Inne promocje w Betclic

Stając się nowym graczem, oczywiście pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę jest Betclic bonus na start. Jednakże nie zapominaj także sprawdzić jakie promocje i bonusy buk przygotował dla swoich stałych użytkowników. To one pomogą Ci wygrywać więcej, a nawet grać za darmowe środki.

Musimy przyznać, że bukmacher Betclic poza świetnym bonusem powitalnym, posiada sporo innych ciekawych promocji. Poniżej przedstawimy kilka z nich:

 • Freebet – Betclic oferuje darmowy zakład, który nie wymaga obrotu! Jedyne co musisz zrobić, aby skorzystać z promocji to przed postawieniem zakładu kliknij w suwak znajdujący się na kuponie. Jeśli wygrasz, środki zostaną Ci natychmiast przyznane i będziesz mógł je wypłacić. Pamiętaj, że minimalny kurs kuponu postawiony przy użyciu freebetów wynosi 2.14.
 • Zbierz drużynę – chcąc zgarnąć darmowe środki, wystarczy, że zaprosisz swoich znajomych do założenia konta w Betclic, a buk przyzna Ci dodatkowe 100 zł co miesiąc. Co więcej, Twój znajomy otrzyma aż 20 zł we freebetach!
 • Multi+ – promocja polega na tym, że im więcej wydarzeń wrzucisz na jeden kupon, tym wyższa będzie Twoja wygrana. Wyższe wygrane zaczynają się już od 5 wydarzeń na kuponie. Ilość wydarzeń, dzięki którym zgarniesz aż o 120% więcej wynosi 21.
 • Cashout – to nic innego jak możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu. Dzięki temu możesz zgarnąć wygraną bez czekania na ostatni mecz na kuponie.

FAQ

Jaki bonus na start oferuje Betclic?

Aktualnie Betclic bonus na start w swojej ofercie powitalnej ma jedynie jeden bonus jakim jest zakład bez ryzyka do 200 złotych.

Czy wymagany jest minimalny depozyt, aby otrzymać bonus na start?

Nie. Bukmacher Betclic nie posiada wymagań co do minimalnej pierwszej wpłaty. Możesz wpłacić tyle, ile uważasz za stosowne.