Zakłady bukmacherskie PayPal

Dowiedz się w jaki sposób zakłady bukmacherskie PayPal umożliwiają dokonywanie płatności online. W tym artykule zaprezentowaliśmy listę najlepszych legalnych bukmacherów działających na polskim rynku, spośród których będziesz mógł wybrać tego z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb oraz tego, który umożliwia płatność za pomocą Paypal.

bukmacher paypal
Bonus
Bonus 1500 zł na start
Obstawiaj z paypal

Niemalże natychmiast po pojawieniu się tego systemu płatniczego, zyskał tysiące zwolenników. Dlatego Paypal obecnie jest jedną z najpopularniejszych metod płatności. Do tego bez wątpienia jest bezpieczny, szybki i bardzo wygodny. Ale po przeczytaniu tego artykułu sam się o tym przekonasz. Dodatkowo wyjaśnimy czym jest PayPal oraz  jak za jego pośrednictwem dokonać wpłaty środków.

Zakłady bukmacherskie PayPal – bezpieczeństwo płatności

Jeśli zastanawiasz się nad tym czy zakłady bukmacherskie PayPal są warte zaufania to odpowiedź na to pytanie brzmi: oczywiście, że tak! Zanim jednak przejdziemy do wyjaśniania dlaczego dokonywanie płatności za pośrednictwem PayPal jest bezpieczne, to chcemy Ci wyjaśnić na czym polega. Przede wszystkim PayPal to portfel elektroniczny, na którym nie tylko można trzymać swoje pieniądze, ale także je transferować. Aby założyć konto wystarczy jedynie podać adres e-mail i numer telefonu. Po weryfikacji będziesz mógł w pełni korzystać z możliwości Paypal.

PayPal płatności elektroniczne obsługuje od 1998 roku. Nie jest nowicjuszem, lecz pionierem w kwestii działania portfeli internetowych. Transakcji można dokonać za pomocą strony internetowej oraz aplikacji mobilnej (dostępna zarówno na system Android oraz iOS). Logowanie do konta jest dwuetapowe. Oznacza to, że po wpisaniu adresu e-mail oraz hasła, trzeba także podać kod otrzymany SMSem. Dodatkowo jak każdy system płatności, również PayPal posiada specjalny system zabezpieczeń, który ma na celu ochronę twoich danych osobowych.

Bukmacherzy PayPal 2023

Tak jak wspomnieliśmy na początku, zakłady bukmacherskie PayPal na polskim rynku działają dopiero kilka lat. Sprowadza się do tego, że niewielu buków posiada tę metodę płatności w swojej ofercie.

Lista bukmacherów PayPal:

 • STS
 • NobleBet
 • LVBet

Pomimo tego, że PayPal staje się coraz bardziej popularny, bukmacherzy nadal podchodzą do niego z dystansem. Z tego powodu powyższa lista nie jest zbyt imponująca. Jednak spodziewamy się, że z czasem lista ta będzie się wydłużać o kolejnych operatorów.

Jak dokonywać płatności u bukmacherów z PayPal?

Zakłady bukmacherskie PayPal – bezpieczeństwo płatności

Zakłady bukmacherskie PayPal w szybki i naprawdę banalny sposób umożliwiają wpłatę pieniędzy. Jeśli korzystałeś już wcześniej z portfeli elektronicznych to powinieneś doskonale znać całą procedurę. Jeśli jednak pierwszy raz będziesz korzystał z tej metody płatności, nie powinno Ci to sprawić żadnych problemów. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami:  

 1. Na początku wejdź na stronę wybranego przez siebie bukmachera i odszukaj zakładkę „Wpłata”
 2. Następnie wybierz metodę płatności
 3. Podaj kwotę jaką chcesz wpłacić
 4. Zostaniesz przekierowany na stronę internetową Paypal, na której będziesz musiał się zalogować i zaakceptować płatność
 5. Po akceptacji pieniądze od razu powinny się pojawić na Twoim koncie bukmacherskim

Pamiętaj, że wpłat możesz dokonywać 24 godziny na dobę, niezależnie od tego czy jest to dzień powszedni, weekend czy też święto. Dodatkowo pieniądze zawsze na Twoim koncie pojawią się natychmiastowo, więc nigdy nie będziesz musiał czekać z obstawianiem.

Opłaty i limity

Dokonując wpłaty do bukmachera za pomocą PayPal nie są naliczane żadne prowizje. Nie poniesiesz zatem żadnej dodatkowej opłaty. Ewentualna prowizja może się pojawić jedynie w przypadku kiedy wpłacone środki trzeba będzie przewalutować na złotówki. .

Limity, tak jak w przypadku innych metod płatności, ustalane są przez bukmachera. Jeśli chodzi o PayPal dolne granice to zwykle przedział od 10 do 20 złotych. Oczywiście nie jest to zasada, gdyż zdarzają się także dużo niższe stawki. Górne limity natomiast są różne. Standardowo wynoszą kilkadziesiąt tysięcy lub nie ma ich wcale.

Czas transakcji

Jeśli nie lubisz czekać na środki kilku godzin lub nawet dni, to zakłady bukmacherskie Paypal sprawdzą się świetnie. Niezależnie od tego która jest godzina, jaki dzień tygodnia, weekend czy święto, Twoje środki pojawią się na Twoim koncie w zaledwie kilka chwil. Dzięki temu nie musisz martwić się, że nie zdążysz obstawić meczu live lub, że nie skorzystasz z oferty promocyjnej określonej czasowo.

Aplikacja mobilna

Aktualnie znaczna większość graczy woli typować z poziomu urządzenia mobilnego – smartfonu lub tabletu. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro bardzo często znaczą część dnia spędzamy poza domem. Stąd tak ważne jest, aby zakłady bukmacherskie PayPal posiadały swoją aplikację mobilną. Przede wszystkim dlatego, że ułatwi Ci to obstawienie swoich ulubionych drużyn, a także dokonywanie wpłat.

Wady i zalety

Podczas poszukiwania idealnej metody płatności bardzo ważnym elementem jest sprawdzenie nie tylko jej zalet, ale przede wszystkim wad. Na chwilę obecną na rynku nie istnieją dwie podobne do siebie formy płatności. Każda wyróżnia się na swój sposób, który dla jednych graczy będzie świetną opcją, a dla innych nie do końca. Przyjrzyjmy się zatem mocnym i słabym stronom Paypal.

Zalety:

 • Szybkość płatności – jest to jedna z najważniejszych zalet PayPal. Po dokonaniu depozytu, środki natychmiast pojawią się na Twoim koncie gracza. Co więcej, nie musisz przejmować się porą dnia, weekendem bądź świętem. Niezależnie od tego, Twoje środki już po chwili dostępne będą na koncie i od razu będziesz mógł nimi zagrać. Jest to szczególnie istotne w przypadku obstawiania na żywo lub w przypadku korzystania z oferty określonej czasowo.
 • Bezpieczeństwo – oczywiście wybierając zakłady bukmacherskie PayPal możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze oraz dane osobowe są w pełni bezpieczne. Dzięki specjalnemu systemowi zabezpieczeń oraz logowaniu dwuetapowemu, Twoje dane są naprawdę dobrze chronione.
 • Brak dodatkowych opłat – dokonując wpłat na swoje konto bukmacherskie, za pomocą PayPal, nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. Twoje konto także nie zostanie pomniejszone o żadną kwotę.
 • Aplikacja mobilna – PayPal posiada swoją aplikację mobilną, dzięki czemu dokonanie depozytu staje się jeszcze prostsze i wygodniejsze.

Wady:

 • Dostępność – niestety ogromnym minusem jest fakt, że tylko trzech bukmacherów używa PayPal jako metody płatności. Oznacza to, że nasz wybór bukmachera jest mocno ograniczony.
 • Koszty przewalutowania – jeśli chciałbyś dokonać transakcji, która wymaga przewalutowania to niestety będziesz musiał ponieść dodatkowe opłaty.

Bukmacherzy PayPal posiadają zdecydowanie znacznie więcej zalet, niż wad. Jednakże z racji tego, że wpłata przez PayPal możliwa jest jedynie u trzech bukmacherów, bardzo utrudnia to podjęcie decyzji o wyborze właśnie tej metody płatności. Pomimo tego, możesz mieć pewność, że decydując się na zakłady bukmacherskie PayPal będziesz zadowolony.

Podsumowanie

Bukmacherzy PayPal to naprawdę świetna opcja, dla graczy, którzy chcą w szybki i bezpieczny sposób wpłacać środki na swoje konto gracza. Dzięki wielu zabezpieczeniom technologicznym oraz dwuetapowym logowaniu, Twoje dane są w pełni chronione. Co więcej, dokonując wpłaty, Twoje pieniądze trafią do bukmachera niemalże natychmiast. Oznacza, że to po kilku minutach będziesz mógł zacząć obstawiać.

Dobrą wiadomością jest także fakt, że nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za prowadzenie konta PayPal. Wiąże się to także z darmowymi wpłatami do bukmachera. Dzięki temu wpłacając np. 100 zł, tyle także pojawi się na Twoim koncie gracza.

FAQ

U jakich bukmacherów dokonam płatności za pomocą PayPal?

Na chwilę obecną bukmacherzy jeszcze dość sceptycznie podchodzą do tej metody płatności, dlatego dostępna jest ona tylko u 3 bukmacherów – STS, NobleBet oraz LVBet.

Czy PayPal to bezpieczna metoda płatności?

Bez wątpienia Paypal to godna zaufania metoda płatności. Przede wszystkim wskazuje na to fakt, że chcąc dokonać płatności za pośrednictwem tego portfela elektronicznego musisz przejść przez dwuetapowe logowanie. Oznacza to, że po wpisaniu adresu e-mail i hasła, będziesz zobowiązany do podania kodu otrzymanego SMSem.

Czy dokonując wpłaty do bukmachera za pomocą PayPal ponoszę jakieś opłaty?

Nie. Dokonywanie wpłaty jest całkowicie darmowe. Jedna prowizja może zostać naliczona jeśli dokonasz wpłaty w innej walucie niż złotówki. Wtedy środki trzeba będzie przewalutować, co wiąże się z naliczeniem dodatkowych opłat.  

Dodaj komentarz

3 + 2 =