Zakłady bukmacherskie Paysafecard

Jeśli chcesz dokonywać płatności online bez konieczności posiadania konta bankowego czy karty płatniczej zakłady bukmacherskie Paysafecard mogą być dla Ciebie. Niesamowita łatwość i szybkość z jaką wpłacisz pieniądze na swoje konto mogą sprawić, że to właśnie ta metoda stanie się Twoją ulubioną.

bukmacher paysafecard
Bonus
Bonus 1500 zł na start
Obstawiaj z Paysafecard
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z Paysafecard

Dodatkowo coraz więcej bukmacherów w swojej ofercie posiada możliwość korzystania z tej metody.  

Zakłady bukmacherskie Paysafecard – jak to działa?

Warto tak naprawdę zacząć od krótkiego wyjaśnienia czym jest Paysafecard. Zatem jest to nieco nowoczesna, ale bardzo bezpieczna metoda płatności. Płatności dokonuje się podając kod PIN składający się z szesnastu znaków. Kod ten znajdziesz na karcie, którą możesz zakupić w wielu sklepach stacjonarnych, m.in.: Empik, Delikatesy Centrum, Kolporter, czy kiosk RUCH.

Czy Paysafecard jest bezpieczne?

Paysafecard na rynku elektronicznych płatności działa już od 2000 roku, więc od 22 lat klientom oferuje internetowe płatności. Jej bezpieczeństwo można potwierdzić przede wszystkim dzięki temu, że dokonując wpłaty nie trzeba logować się na konto bankowe, ani podawać danych karty kredytowej lub debetowej. Zapewnia to najwyższy stopień bezpieczeństwa, ponieważ nie podając żadnych danych, nie jesteś narażony na ewentualny wyciek informacji. Wszystko odbywa się całkowicie anonimowo.

Płatność Paysafecard u bukmachera

Zakłady bukmacherskie Paysafecard

Dokonywanie płatności przy użyciu Paysafecard jest naprawdę proste, czytelne i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Tak jak to było wcześniej wspomniane, do zrealizowania transakcji potrzebna jest tylko karta pre-paid. Cała operacja przebiegać będzie w pełni anonimowo i z zachowaniem najwyższych środków ostrożności. 

Wpłaty 

Wpłać środki za pomocą Paysafecard, a pojawią się one niemalże natychmiast na Twoim koncie bukmacherskim. Nie ma znaczenia czy dokonasz wpłaty w dzień powszedni, weekend, święto, dzień czy noc. Wpłat możesz dokonywać 24/7 w zaledwie 6  krokach:

 1. Wejdź na stronę bukmachera
 2. Znajdź zakładkę „płatności”
 3. Wybierz opcję „Paysafecard” lub „DotPay/Paysafecard
 4. Podaj kwotę depozytu
 5. Wypełnij krótki formularz
 6. Udaj się na stronę Paysafecard, na której podasz kod PIN
 7. Gotowe!

Zaletą wpłacania środków z Paysafecard jest fakt, że nie ma konieczności podawania żadnych danych osobowych. Co więcej, nie trzeba się nawet  logować do swojego banku, co sprawia, że wpłata zajmie Ci tylko kilka chwil.

Wypłaty

Pamiętaj, że niestety zakłady bukmacherskie Paysafecard nie mają możliwości wypłaty gotówki. Chcąc wypłacić środki, trzeba je przelać na swoje konto bankowe. Dopiero po takiej transakcji możesz wypłacić dowolną kwotę.

Zakłady bukmacherskie Paysafecard – opłaty i limity

Dokonując płatności z Paysafecard nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat, czy prowizji. Jedyny przewidziany koszt to kupno karty pre-paid, której cena wynosi od 20 zł do 200 zł. Jednakże kwota, za którą zostanie kupiona karta, pojawi się na Twoim koncie, a środki te będziesz mógł wykorzystać w sposób jaki zechcesz.

W przypadku tej metody płatności przewidziane są pewne limity, których niestety należy przestrzegać. U każdego bukmachera dolna granica to 20 zł, gdyż taka jest minimalna kwota za jaką można kupić kartę, natomiast górny limit to 2000 zł. Czy to mało? Jeśli coś nie coś wiesz o obstawianiu, to 2000 zł mogą przynieść Ci naprawdę spore zyski.

BukmacherMinimalna wpłataMaksymalna wpłata
STS20 zł2000 zł
Betclic20 zł2000 zł
Totolotek20 zł1000 zł
LvBet20 zł2000 zł
Pzbuk20 zł2000 zł

Zalety i wady płatności Paysafecard

Decydując się na daną metodę płatności chcemy mieć pewność, że posiada ona więcej zalet niż wad.  W przypadku Paysafecard zdecydowanie tak jest.  

Zalety:

 • Całkowita anonimowość
 • Brak konieczności logowania się do banku, czy podawania danych karty
 • Brak dodatkowych opłat
 • Szybkie wpłaty
 • Możliwość dokonywania wpłaty 24/7
 • Szeroka dostępność karty

Jak każda metoda płatności, Paysafecard także, posiada kilka wad.

Wady:

 • Brak możliwość wypłaty środków
 • Niskie maksymalne limity

Jak każda metoda płatności, także Paysafecard posiada swoje wady i zalety. Jednakże niewątpliwym jest fakt, że zakłady bukmacherskie Paysafecard gwarantują Ci bezpieczeństwo i szybkość wszystkich transakcji.

FAQ

Którzy bukmacherzy akceptują Paysafecard?

Na chwilę obecną nie jest ich wielu, jednakże są wśród nich ci najbardziej popularni – STS, Betlic, Totolotek, Lvbet, Pzbuk.

Czy mogę wypłacić pieniądze z Paysafecard?

Niestety ta metoda płatności na to nie pozwala. Środki możesz jedynie przelać na swoje konto bankowe.

Gdzie można kupić kartę Paysafecard?

Karty pre-paid są dostępne w wielu popularnych miejscach. Kupisz je m.in. w Empkiu, Delikatesach Centrum, Kolporterze, czy kioskach RUCHu.

Czy korzystając z Paysafacard ponosi się dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Jedyny ponoszony przez Ciebie koszt, to kupno karty. Jednak środki przeznaczone na zakup, będą dostępne na Twoim koncie i będziesz mógł je rozdysponować na cokolwiek zechcesz.    

Dodaj komentarz

5 + = 6