Zakłady bukmacherskie PayU

Dla graczy obstawiających zakłady online bardzo ważnym aspektem jest możliwość dokonywania szybkich i bezpiecznych przelewów. Jeszcze lepiej kiedy można tego dokonać każdego dnia i o każdej porze. Takie opcje oferuje PayU. Operator od lat jest jednym z najchętniej wybieranych metod płatności, umożliwiającym natychmiastowe wpłaty.

Bukmacherzy akceptujący PayU:

bukmacher payu
Bonus
Bonus 1500 zł na start
Obstawiaj z payu
Zakład bez ryzyka do 1000 zł
Bonus 100% od drugiego depozytu do 2000 zł
Obstawiaj z payu

Co to jest PayU?

PayU to nic innego jak operator płatności internetowych, który pozwala dokonywać oraz otrzymywać wpłaty przez Internet. W celu zrealizowania transakcji wystarczy posiadać jedynie adres e-mail, a płatności dokonasz za pomocą karty kredytowej, przelewu bankowego lub dzięki systemowi BLIK. Poza tym, że PayU współpracuje z najważniejszymi bankami w Polsce, to pozwala korzystać z form płatności takich jak:

 • Apple Pay
 • Google Pay
 • VISA SRC
 • Masterpass

Jak dokładnie działa?

Jak dokładnie działa?

W odróżnieniu od Skrill, czy Neteller w serwisie PayU nie musisz być zarejestrowany. Chciałoby się zapytać jak to możliwe? Otóż PayU nie jest portfelem elektronicznym, a jedynie pośrednikiem transakcji. Oznacza to, że operator obsługuje płatności pomiędzy  twoim kontem bankowym lub kartą a bukmacherem.

Warto podkreślić, że z PayU wpłacisz swoje pieniądze bez żadnej prowizji. Kwota, którą zdecydujesz się przelać, zostanie dokładnie w takiej ilości pobrana z twojego konta i ulokowana na koncie bukmachera.

Dokonywanie płatności z PayU

Z PayU  wpłata środków na konto bukmacherskie przebiega naprawdę płynnie, prosto i szybko. Jak było wspomniane na początku, musisz jedynie posiadać adres email, a następnie założyć konto na stronie internetowej PayU. Po dokonaniu tej czynności możesz już swobodnie płacić u bukmachera za pomocą tej metody płatności. Dokonasz tego w kilku krokach:

 1. Wejdź na stronę bukmachera
 2. Znajdź zakładkę „płatności” lub „depozyty”
 3. Jako metodę płatności wybierz PayU
 4. Podaj kwotę depozytu
 5. Wybierz formę płatności
 6. Potwierdź płatność i gotowe!

Pamiętaj, że zależnie od tego jaką formę płatności wybierzesz, w inny sposób trzeba będzie dokonać potwierdzenia transakcji. W przypadku wybrania przelewu – potwierdzeniem będzie zalogowanie się do konta za pomocą bankowości elektronicznej. Jeśli wybierzesz płatność kartą kredytową, będziesz zobowiązany do podania jej danych, a jeśli BLIK – wystarczy podać 6-cygrowy kod, a następnie zweryfikować go w aplikacji. 

Opłaty i limity

Sam operator nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Zarówno wpłaty jak i wypłaty są całkowicie darmowe. Dlatego PayU jest tak często wybieraną metodą płatności. Z twojego konta zniknie jedynie taka kwota jaką będziesz chciał przelać na konto bukmachera. Jedyna możliwość prowizji występuje ze strony banku obsługującego płatności.

Z racji tego, że z PayU można dokonać płatności na kilka sposobów – przelew, karta kredytowa, czy BLIK, limity bardzo rzadko są określone. Dodatkowo bukmacherzy nie chcą zniechęcać graczy minimalną kwotą wpłaty. Zdecydowanie wolą jak gracz gra małymi stawkami, niż nie gra wcale. Jeśli jednak bukmacher zdecyduje się na limit to najczęściej dolny próg to 1 zł, natomiast górny 10 000/100 000 tys. złotych.

Czy płatności z PayU są bezpieczne?

Z racji tego, że PayU to pośrednik transakcji, płatności są jak najbardziej bezpieczne. Operator ma za zadanie jedynie tę transakcję nieco usprawnić i przyspieszyć. Płatność dokonywana jest na stronie twojego banku, co jeszcze bardziej powinno cię potwierdzić w przekonaniu, że PayU to bezpieczna metoda. Ważnym aspektem jest także wybór samego bukmachera. Wybieraj tylko legalne zakłady bukmacherskie, które potwierdzają posiadanie skutecznych zabezpieczeń. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, czy w pasku URL znajduje się ikona kłódki, która odpowiada za szyfrowanie twoich danych.

Zalety i wady korzystania z PayU

Każda metoda płatności posiada zarówno plusy jak i minusy. W przypadku operatora PayU zdecydowanie więcej szala przechyla się na stronę zalet.

Zalety:  

 • Wysoki stopień bezpieczeństwa
 • Brak dodatkowych opłat
 • Brak konieczności podawania wielu swoich danych
 • Szybkie dokonywanie płatności
 • Dostępnych kilka form płatności

Wady:

 • Dostępność jedynie u niewielkiej ilości bukmacherów
 • Ewentualne opłaty transakcyjne (jedynie po stronie banku)

FAQ

Czy korzystanie z płatności PayU jest bezpieczne?

Tak. Poza tym, że PayU stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne związane z bezpieczeństwem płatności, to dodatkowo jest tylko pośrednikiem w transakcji. Oznacza to, że płatność tak naprawdę dokonywana jest na stronie twojego banku, co jedynie zwiększa bezpieczeństwo przelewu.

U jakich bukmacherów jest możliwe dokonanie płatności za pomocą PayU?

Na chwilę obecną jedynie u kilku: STS, Fortuna. Fuksiarz oraz ForBet.

Czy pobierane są dodatkowe opłaty przez PayU?

Nie, operator nie pobiera żadnej prowizji. Jedyna dodatkowa opłata może pojawić się ze strony twojego banku.

Dodaj komentarz

9 × 1 =