Zakłady bukmacherskie FAME MMA

Zakłady bukmacherskie FAME MMA to świetna okazja do obstawiania wyników pojedynków i końcowych rezultatów.

Zostań z nami, a dowiesz się, gdzie możesz bezpiecznie i legalnie obstawiać. Przedstawimy najlepsze oferty, dzięki którym będziesz mógł wybrać tą najbardziej pasującą do swoich potrzeb. Opowiemy także po krótce o gali FAME MMA, która zadebiutowała w 2018 roku.

Zakłady bukmacherskie FAME MMA 2022

Zakłady bukmacherskie FAME MMA 2022

Za nami już 12 gal, a już w tę sobotę, tzn. 26 marca 2022 r., na Arenie w Gliwicach odbędzie się kolejna, 13 gala. FAME MMA to polska federacja, założona przez 4 panów – Wojciecha Golę, Michała „Boxdela” Barona, Krzysztofa Rozparę i Rafała Pasternaka. Gale organizowane są typu freak fight show. Od samego początku udział w pojedynkach biorą jedynie osoby szeroko znane w świecie showbiznesu – w głównej mierze youtuberzy, instagramowi influencerzy, raperzy, czy celebryci. Walki najczęściej odbywane są na zasadach MMA, ale zdarzały się przypadki, w których były one toczone z wykorzystaniem innej dyscypliny sportowej – np. klatki rzymskiej. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu tym wydarzeniem, zakłady bukmacherskie FAME MMA to świetna okazja do tego, aby móc trochę zarobić na pojedynkach influencerów.

Kto zawalczy na FAME MMA 13?

FAME MMA 13 zapowiada się niezwykle ciekawie. Z tej okazji zakłady bukmacherskie FAME MMA przygotowały specjalną ofertę dla sowich użytkowników. Jednak zanim przejdziemy do typowania, przyjrzyjmy się zbliżającym się pojedynkom.

Walką wieczoru będzie pojedynek pomiędzy jednym z najbardziej znanym polskich youtuberów – Nitrozyniakiem a Unboxallem. Jednak poza finałową walką odbędzie się jeszcze 8 innych, w tym:

 • Paweł „Popek” Mikołajuw vs Norman „Stormin” Parke
 • Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Gabriel „Arab” Al.-Sulwi vs Piotr „Szeli” Szeliga
 • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Karolina „WayOfBlonde” Brzuszczyńska
 • Robert „Sutonator” Pasut vs Jakub „Japczan” Piotrowicz
 • Mariusz „Hejter” Słoński vs Rafał „Takefun” Górniak
 • Paweł „Ponczek” Sikora vs Dawid Malczyński
 • Patryk Domke vs Jakub „Kuba Post” Postaremczak

Najlepsze typy na zakłady FAME MMA w Betclic

Na chwilę obecną Betclic to jedyne zakład bukamcherski FAME MMA, u którego jest możliwość obstawiania walk. Ma on ścisłą współpracę z federacją – stał się oficjalnym sponsorem organizacji. 

Bukmacher oczywiście zatroszczył się o graczy i przygotował szeroką ofertą na obstawianie. Podczas gali FAME MMA 13 będziesz mógł nie tylko typować zwycięzcę pojedynku. Obstawiać będzie można także liczbę rund, rezultat tych rund oraz rezultat końcowy (np. nokaut, poddanie się).

Bonus bez ryzyka w Betclic

Bonus bez ryzyka w Betclic

Jeśli Twoja przygoda z obstawianiem dopiero się zaczyna to mamy świetną wiadomość. Rejestrując się u bukmachera Betclic zgarniesz na starcie do 200 zł bez ryzyka! Wystarczy, że założysz konto i obstawisz swój pierwszy kupon.  Jeśli kupon okaże się wygrany – super, wszystkie środki są Twoje! Jednak w przypadku, w którym kupon okaże się nietrafiony otrzymasz całkowity zwrot środków w formie freebet.

Jak dokładnie działa bonus bez ryzyka?

Wymagań, które trzeba spełnić, aby bonus został nam przyznany jest tak naprawdę niewiele. Najważniejsze, aby pamiętać, że minimalny kurs zakładu to 1,14. Dodatkowo niezależnie od wysokości wpłaty pierwszego depozytu, kwota bonusu nigdy nie przekroczy 200 zł. Przyznany freebet będzie można wykorzystać do obstawienia zakładów o minimalnym kursie 2.14.

Ogromnym plusem jednak jest fakt, że przyznany bonus nie podlega obrotowi. Co to oznacza?  W momencie, w którym środki powrócą na Twoje konto będziesz mógł je od razu wypłacić.

Jak obstawiać z Betclic na FAME MMA?

Jeśli chcesz obstawić walki gali FAME MMA 13, będziesz w stanie wygrać nawet 20 000 zł! Jakie są zasady? Otóż bardzo proste:

 • Wytypuj na kuponie 9 walk gali
 • Stawka na kuponie nie może być niższa niż 10 zł
 • Minimalnego kursu brak

I co dalej? Jeśli jako jedyny trafisz wszystkie 9 walk zgarniesz 20 000 zł! Jeśli uda się to Tobie i kilku innym osobom, kwota zostanie podzielona na was wszystkich. Nie ma wątpliwości, że zakłady bukmacherskie FAME MMA stworzyły ofertę idealnie dopasowaną do swoich odbiorców.

FAQ

Gdzie można obstawiać walki na FAME MMA?

Na chwilę obecną można tego dokonać tylko i wyłącznie u bukmachera Betlic, gdyż ma on podpisaną umowę na wyłączność z federacją.

Czy obstawianie FAME MMA jest legalne?

Oczywiście, że tak jeśli robisz to u legalnego bukmachera. Na ten moment jedynym takim bukmacherem jest Betclic.

Jakie zakłady mogę obstawiać na FAME MMA u bukmachera Betclic?

W głównej mierze oczywiście zwycięzcę pojedynku. Jednak  oferta u bukmachera jest szersza. Możesz także typować rezultat poszczególnych rund, a także końcowy efekt walki.

Dodaj komentarz

79 + = 81