Zakłady bukmacherskie Dotpay

Zakłady bukmacherskie Dotpay są jedną z wielu płatności internetowych, dzięki którym  szybko i bezpiecznie sfinalizujesz swoje transakcje online.

bukmacher dotpay
Bonus
Bonus 1500 zł na start
Obstawiaj z dotpay
Zakład bez ryzyka do 1000 zł
Bonus 100% od drugiego depozytu do 2000 zł
Obstawiaj z dotpay

Każdy bukmacher chce zapewnić swoim graczom możliwie najwygodniejszą, natychmiastową i przede wszystkim sprawdzoną metodę płatności. W końcu dopiero po wpłaceniu środków można rozpocząć grę. Dlatego znaczna większość legalnych bukmacherów działających na polskim rynku oferuje płatności za pomocą Dotpay. W tym artykule chcemy Ci wytłumaczyć na czym polega płatność Dotpay, jak dokładnie przebiega proces wpłaty i wypłaty za pomocą tej metody oraz zapewnimy Cię o jej bezpieczeństwie.

Zakłady bukmacherskie Dotpay – jak to działa?

Na samym początku warto wytłumaczyć czym tak naprawdę jest Dotpay. Zatem jest to firma, która działa na zasadzie pośrednictwa w transakcjach internetowych. Dokonując płatności za pomocą tego pośrednika możesz wybrać dogodną dla siebie formę płatności:

 • BLIK
 • Płatność kartą
 • Płatności odroczone (PayPo)
 • Szybki przelew
 • Portfele elektroniczne (Apple Pay, gogle Pay, Cinkciarz Pay)

Pieniądze od razu trafią na konto pośrednika. Co więcej zarówno klient jak i sklep natychmiast otrzymują potwierdzenie wpłaty. Jest to ogromna zaleta, ponieważ od razu można przejść do realizacji zamówienia. W przypadku wpłaty środków na konto bukmacherskie, bez zwłoki będziesz mógł rozpocząć grę.

Jak dokonywać wpłat i wypłat u bukmachera za pomocą Dotpay?

Proces wpłaty jest niezwykle szybki, wygodny i prosty. Zajmie Ci zaledwie kilka chwil, aby środki pojawiły się na Twoim koncie gracza. Poniżej krok po kroku tłumaczymy jak możesz tego dokonać:

 1. Zaloguj się na konto u wybranego bukmachera
 2.  Wybierz opcję „Wpłata” i podaj kwotę jaką chcesz wpłacić
 3. Zaznacz „Dotpay” jako metodę płatności
 4. Wybierz właściwą dla Ciebie formę płatności
 5. Finalizuj transakcję (często dodatkowo wymagane jest potwierdzenie płatności za pomocą aplikacji mobilnej, na stronie banku lub poprzez SMS)

To tyle! Pieniądze natychmiast powinny pojawić się na Twoim koncie.

Jeśli chcesz wypłacić środki za pomocą Dotpay jest to jak najbardziej możliwe. Jak? Otóż standardowo bukmacherzy akceptują wypłatę pieniędzy jedynie poprzez przelew bankowy. Tak się składa, że w Dotpay możesz wybrać opcję przelewu bankowego jako przesłania pieniędzy na swoje konto. Pieniądze na Twoim koncie bankowym powinny się pojawić w ciągu 30 minut.

Opłaty i limity

Zakłady bukmacherskie Dotpay

Zakłady bukmacherskie Dotpay nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Każda wykonywana transakcja jest w pełni darmowa. To dobra wiadomość dla wszystkich osób, które biorą pod uwagę tę metodę płatności.

W przypadku limitów dolna granica wyznaczana jest zwykle na 1 złotych, natomiast górny limit jest różny w zależności czy chcemy wpłacić czy wypłacić środki. Maksymalna wpłata to zazwyczaj 5000 złotych, natomiast najwyższa wypłata znajduje się w przedziale od 200 000 do 500 000 złotych. Jednak pamiętaj, że te granice ustanawiane są przez bukmachera i u każdego mogą być inne.

Czas przetwarzania płatności

Wybierając konkretną metodę płatności, gracze w głównej mierze skupiają się na czasie przetwarzania transakcji. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ chcąc skorzystać z promocji ograniczonej czasowo, musimy dokonać szybkiej wpłaty. Dzięki temu, że Dotpay jest jedynie pośrednikiem transakcji i oferuje wiele różnych from płatności, możesz wybrać tą najszybszą i najbardziej dla Ciebie wygodną. W większości wypadków, transakcje są realizowane natychmiastowo. Co więcej, dzięki temu, że zarówno gracz, jak i bukmacher otrzymują potwierdzenie dokonanie transakcji, to każdy może mieć pewność, że wszystko odbyło się bez przeszkód i środki zostaną wkrótce zaksięgowane.

Dotpay – metody płatności

Jeśli nie lubisz się ograniczać tylko do jednej metody płatności i zależy Ci na szerokim wyborze, to zakłady bukmacherskie Dotpay sprawdzą się idealnie. Wynika to z faktu, że korzystając z Dotpay będziesz mógł wybierać z ponad 10 różnych form płatności. Wśród nich znajdziesz te najbardziej klasyczne jak standardowy przelew bankowy, a także te najnowsze typu płatności odroczone PayPo.

Lista dostępnych metod płatności z Dotpay:

 • Pay-by-link (tzw. szybki przelew)
 • Karty płatnicze Visa, MasterCard
 • Płatności odroczone – PayPo
 • Portfele elektroniczne – Apple Pay, Google Pay, Cinkciarz Pay
 • BLIK
 • Płatności walutowe
 • Płatności gotówkowe
 • PayPal
 • Raty on-line
 • Terminalne POS
 • Paysafecard

Dzięki takiej różnorodności form płatności, każdy z graczy znajdzie coś dla siebie. Nie musisz zatem obawiać się, że dokonując wpłaty poprzez system Dotpay, Twoja ulubiona metoda nie będzie dostępna.

Bukmacherzy Dotpay

Dzięki temu, że Dotpay staje się coraz bardziej popularną metodą płatności, coraz więcej bukmacherów posiada w swojej ofercie możliwość dokonywania transakcji za jej pośrednictwem.

Bukmacherzy oferujący Dotpay jako metodę płatności:

 • STS
 • PZBuk
 • Fuksiarz
 • TOTALbet
 • ForBet
 • BestBet
 • Totolotek
 • BetX

Jak widać jest z czego wybierać. Jednak decydując się na danego bukmachera konieczne jest również wzięcie pod uwagę ofertę powitalną, obsługę klienta, czy ofertę proponowanych zakładów sportowych.

Dotpay – bezpieczna metoda płatności?

Jeśli zastanawiasz się czy zakłady bukmacherskie Dotpay są bezpieczne to zapewniamy Cię, że tak. Firma Dotpay na polskim rynku działa już od kilku lat i zdążyła wypracować sobie wysoki poziom bezpieczeństwa. Przede wszystkim od strony technicznej. Firma korzysta także z zabezpieczeń w formie certyfikatów takich jak certyfikat PCI DSS Level 1, których chroni Twoje dane osobowe, Certificate z Extended Validation, czy Thawte Web Server – zapewnia szyfrowanie i kodowanie, co uniemożliwia przechwytywanie i odczytywanie przesyłanych informacji przez osoby niekompetentne.

Wady i zalety

Jak każda metoda płatności, tak również i zakłady bukmacherskie Dotpay posiadają swoje mocne i słabe strony. Niestety nie istnieje jeszcze takie rozwiązanie płatnicze, które dla wszystkich, bez wyjątku, byłoby idealne. Każda metoda płatności w większej bądź mniejszej mierze się od siebie różni, a wybór konkretnej zależy od indywidualnych preferencji gracza. Przyjrzyjmy się zatem poszczególnym wadom i zaletom.

Zalety:

 • Najważniejszą zaletą jest, tak jak już wspomnieliśmy, dostępność różnych metod. Dzięki temu nie jesteś w żaden sposób ograniczony, co do wyboru płatności.
 • Dokonywanie wpłat na konto bukmacherskie odbywa się w ekspresowym tempie. Pieniądze już po kilku minutach, czasami nawet sekundach, pojawią się na Twoim koncie.
 • Bukmacherzy Dotpay dokładają wszelkich starań, aby zarówno Twoje dane jak i pieniądze były bezpieczne. Twoje dane są chronione, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że dostaną się w ręce osób trzecich.
 • Coraz więcej polskich bukmacherów podejmuje współpracę z Dotpay.
 • Zakłady bukmacherskie opcję wypłaty umożliwiają jednie za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Opcja ta dostępna jest w Dotpay, dzięki czemu bez problemu będziesz mógł wypłacić swoje wygrane środki.

Wady:

 • Niestety pomimo tego, że Dotpay jest coraz częściej wykorzystywaną metodą płatności, to jednak nie jest dostępny u wszystkich bukmacherów.

Jak widać zakłady bukmacherskie posiadają definitywnie więcej mocnych, niż słabych stron. Bez wątpienia decydując się na tę metodę płatności, będziesz zadowolony.

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie Dotpay to świetna metoda płatności dla graczy wymagających różnorodności oraz szybkości płatności. Dzięki temu, że Dotpay oferuje swoim klientom wiele form płatności, nie jesteś ograniczony tylko do jednej. Co więcej, możesz wybrać najbardziej tradycyjne płatności takie jak przelew bankowy lub nieco bardziej na czasie jak np. BLIK. Pamiętaj, że każda forma różni się od siebie. Dokonując wpłaty standardowym przelewem,  środki na Twoim koncie mogą pojawić się dopiero po kilku godzinach, natomiast  wpłacając pieniądze BLIKiem, pojawią się one w ciągu kilkudziesięciu sekund.

Bukmacherzy Dotpay to gwarancja bezpiecznych płatności. Dzięki certyfikatom, a także wielu rozwiązaniom technicznym, możesz być spokojny zarówno o swoje dane jak i swoje środki. Co więcej, nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat za dokonywanie transakcji z Dotpay. Oznacza to, że suma, jaką zdecydujesz się wpłacić na swoje konto gracza, pojawi się na nim dokładnie w takiej kwocie.

FAQ

U jakich bukmacherów można płacić za pomocą Dotpay?

Obecnie dość sporo bukmacherów umożliwia płatność poprzez Dotpay, należą do nich m.in.: STS, Totolotek, PZBuk, Fuksiarz, ForBet, TotalBet, BestBet czy BetX.

Czy Dotpay to bezpieczna metoda płatności?

Tak. Firma jest w stu procentach legalnym przedsiębiorstwem, które za pomocą wielu certyfikatów chroni Twoje dane.

Jakie formy płatności oferuje Dotpay?

Jeśli zdecydujesz się na płatność za pośrednictwem Dotpay, będziesz mieć do wybory takie formy płatności jak BLIK, szybki przelew, płatność kartą, portfele elektroniczne oraz płatności odroczone.

Dodaj komentarz

3 × 3 =