Fuksiarz – recenzja bukmachera

Fuksiarz – recenzja bukmachera

Fuksiarz to stosunkowo najkrócej działający bukmacher w Polsce. Ze swoją ofertą legalnych zakładów sportowych wystartował 9 grudnia 2020 r. Tego dnia otrzymał licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.1.2020. Jednak dopiero w marcu 2021 r. uruchomiona została strona internetowa, na której pojawiła się pełna oferta legalnych zakładów.

Bez wątpienia Fuksiarz jest bukmacherem, który pomimo tego, że na Polskim rynku znajduje się od niedawna, rozwija się bardzo dynamicznie. Fuksiarz należy do spółki Bukmacherska sp. z o. o. Prezesem jest Marcin Szpalerski, który z branżą bukmacherską związany był już od kilku lat. Dzięki niemu na polskim rynku pojawili się tacy bukmacherzy jak Betclic czy Expekt. Dodatkowo ambasadorem marki jest znany i lubiany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski – współzałożyciel „Kanału Sportowego”, a także założyciel portalu „Weszło”.

Bonus na start

Dla nowych użytkowników bukmacher przygotował zakład bez ryzyka na start, w którym można otrzymać cashback do 500 złotych! W przypadku kiedy kupon okaże się być nietrafiony, na twoje konto powróci 50% postawionych środków. Niewątpliwym plusem tego bonusu jest to, że nie wymaga żadnego obrotu. Co to oznacza? W momencie, w którym środki wrócą na twoje konto depozytowe, możesz je od razu wypłacić.

Zakład bez ryzyka do 500 zł
Odbierz Bonus

Jak otrzymać bonus?

Tak naprawdę  nie ma zbyt wielu wymagań. Należy jedynie założyć konto i wpłacić pierwszy depozyt, którego wartość nie może być niższa niż 20 złotych.

Oczywiście, aby prawidłowo skorzystać z bonusu powitalnego, który umożliwi ewentualny zwrot środków, trzeba spełnić określone warunki. Przede wszystkim na kuponie muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.20.

Jeśli kupon okaże się przegrany, środki po prostu powrócą na twoje konto, bez konieczności obrotu. Tym samym całą sumę możesz bez problemu wypłacić na swoje konto bankowe. W przypadku wygranej cała suma należy do Ciebie! I to ty decydujesz co chcesz z nią zrobić – wypłacić, czy przeznaczyć na kolejne gry.

Pamiętaj, aby zdobyć maksymalny zwrot zakładu bez ryzyka na start, musisz postawić kupon za 1137 złotych. Po odliczeniu 12% podatku, a także po zwrocie 50% wpłaconych środków, na twoje konto powróci pełne 500 złotych.

Fuksiarz – zakłady na żywo

Dzięki możliwości zakładów na żywo nie musisz oglądać telewizji przy jednoczesnym i ciągłym sprawdzaniu zmieniających się kursów. Fuksiarz zapewnia to wszystko w jednym miejscu. Podczas meczu wyświetlane są najistotniejsze informacje (statystki, dostępne zakłady na żywo), które pomogą ci w obstawianiu. Co więcej, bukmacher daje możliwość zakładów live nie tylko piłki nożnej, ale także tenisa, koszykówki, siatkówki, hokeja, czy mniej popularnego badmintona.  Atutem zakładów live jest fakt, że zawierają zdarzenia, które podczas obstawiania przedmeczowego nie są możliwe. Najczęściej wybierane rodzaje zakładów live to:

 • Końcowy wynik meczu
 • Kto strzeli następnego gola
 • Liczba goli lub rzutów
 • Handicap

Metody płatności i obsługa klienta

Bukmacher zadbał o to, aby użytkownicy mogli szybko i bezpiecznie wpłacać oraz wypłacać pieniądze. Dlatego w najpopularniejszych bankach w Polsce wypłat na swoje prywatne konto możesz dokonywać 24/7.

Natychmiastowych wypłat dokonasz w bankach:

Metody płatności i obsługa klienta
 • ING Bank Śląski
 • mBank
 • PKO BP
 • Alior Bank
 • Nest Bank
 • Inteligo
 • Credit Agricole
 • Getin Bank
 • Volkswagen Bank

Fuksiarz poza standardowym przelewem kartą VISA/MasterCard oferuje także ekspresowe płatności, z których głównie korzystają użytkownicy posługujący się urządzeniem mobilnym.

Opcje szybkich płatności:

 • Dotpay
 • PayU
 • Blik
 • tpay
 • Przelewy24

Warto zaznaczyć, że Fuksiarz nie pobiera żadnych prowizji za błyskawiczne płatności. Dzięki temu środki zostaną wypłacone w całości, bez ukrytych kosztów. Po wypłacie, pieniądze na twoim koncie pojawiają się natychmiast.

Zakład bez ryzyka do 500 zł
Odbierz Bonus

W przypadku kiedy chcesz dokonać wpłaty środków, jedynym wymogiem jest minimalny depozyt, który wynosi 1 złotych. Zarówno wpłat jak i wypłat możesz dokonywać całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Obsługa klienta u bukmachera Fuksiarz skupia się przede wszystkim na bardzo szeroko rozbudowanej sekcji FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Odpowiedzi są napisane obszernie, ale przy tym przejrzyście i łatwym do zrozumienia językiem. Poza FAQ można także skontaktować się z konsultantem, który dostępny jest codziennie w godzinach 8:00-23:00.

Dodaj komentarz

− 7 = 2