Betfan bonus na start

Co przygotował w swojej ofercie powitalnej Betfan bonus na start? Czy bonus ten jest lepszy od innych bonusów proponowanych przez legalnych bukmacherów? Nic dziwnego, że zadajesz sobie takie pytania. W końcu każdy bukmacher swoją oferta powitalną chce przyciągnąć do siebie jak największą ilość graczy, a nie da się ukryć, że Betfan nie przygotował tylko jednego bonusu, a cały pakiet! Zdecydowanie warto mu się bliżej przyjrzeć, sprawdzić jakie bonusy znajdują się w pakiecie, jak je otrzymać i jak wypłacić. Zapewniamy, że z tego artykułu dowiesz się wszystkiego. Przeprowadzimy Cię krok po kroku po powitalnym pakiecie Betfan.

Betfan bonus na start – co przygotował bukmacher?

Betfan bonus na start – co przygotował bukmacher?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, oferta powitalna u bukmachera Betfan to cały pakiet bonusów powitalnych, dzięki którym możesz zgarnąć nawet 1660 złotych! Brzmi zachęcająco, prawda? Jakie nagrody zatem oferuje Betfan?

Betfan bonus na start to pakiet składający się z trzech bonusów:

 • Zakład bez ryzyka do 600 zł
 • Darmowy zakład 60 zł
 • Bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł

Patrząc na powyższe bonusy można by rzec, że jest to standardowa oferta, którą proponuje większość bukmacherów. Być może, jednak przy wyborze oferty powitalnej nie liczy się tylko rodzaj bonusu i wysokość stawki, ale także warunki obrotowe, które u bukmachera Betfan nie są zbyt wygórowane.

Zakład bez ryzyka do 600 zł

Zakład bez ryzyka to inaczej cashback, który w dosłownym znaczeniu oznacza „zwrot gotówki”. W przypadku obstawienia swojego pierwszego zakładu, który nie okazałby się trafiony, niczego nie tracisz. Bukmacher zwróci na Twoje konto środki w wysokości pierwszego depozytu. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać bonus? Już tłumaczymy:

 • Zarejestruj konto u bukmachera Betfan
 • Dokonaj wpłaty pierwszego depozytu, który nie może być niższy niż 50 zł
 • Postaw kupon SOLO lub AKO o minimalnej stawce 50 zł

To tyle! Jeśli wygrasz cała kasa jest Twoja. Jeśli przegrasz, Betfan bonus na start zwróci Ci 100% wpłaconych środków – maksymalna kwota zwrotu to 600 złotych. Jeśli będziesz chciał przenieść swoje środki z konta bonusowego, na konto główne, będziesz musiał spełnić dodatkowe warunki:

 • Dokonać 1-krotnego obrotu (masz na to 7 dni)
 • Obstawić kupon AKO (minimum 3 zdarzenia)
 • Minimalny łączny kurs kuponu wyniesie 3.80

Po spełnieniu powyższych warunków pieniądze niemalże natychmiast pojawią się na Twoim koncie głównym.  

Darmowy zakład 60 zł

Drugim bonusem, który otrzymasz po założeniu konta gracza u bukmachera Betfan będzie freebet w kwocie 60 złotych. Bonus zostanie Ci przyznany od razu po wpłaceniu pierwszego depozytu, który nie może być niższy niż 50 złotych. Jeśli będziesz chciał skorzystać z nagrody, konieczne będzie zaznaczenie na kuponie niebieskiego pola „Darmowy zakład”. Freebet nie posiada żadnych warunków obrotu. Jeśli wygrasz kupon, pieniądze natychmiast znajdą się na Twoim koncie. Pamiętaj! Od Twojej wygranej zostanie odjęta wartość freebetu. Oznacza to, że jeśli wygrasz np. 500 zł, to otrzymasz 440 zł, gdyż od 500 zł zostanie odjęty 60 zł freebet.

Bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł

Jako ostatni bonus powitalny Betfan proponuje bonus od drugiej wpłaty aż do 1000 złotych! Jest to dość standardowa forma promocji. Co jednak trzeba zrobić, aby otrzymać bonus? Niewiele! Musisz jedynie dokonać wpłaty drugiego depozytu o minimalnej kwocie 100 złotych. Po wpłacie środki są zablokowane. Aby je odblokować dokonaj 1-krotnego obrotu depozytem. Do obrotu wliczają się kupony SOLO lub AKO o minimalnym kursie 2.50.

Następnie, jeśli chcesz przenieść środki z konta bonusowego, na konto główne musisz spełnić poniższe warunki:

 • Dokonać 3-krotnego obrotu
 • Na kuponie muszą znaleźć się minimalnie 3 zdarzenia
 • Kurs nie może być niższy niż 2.50
 • Czas na obrót to 14 dni

Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, pieniądze natychmiast pojawią się na Twoim saldzie depozytowym. Pamiętaj, że Betfan bonus na start pozwala Ci na zgarnięcie wszystkich trzech bonusów o łącznej stawce 1660 złotych!

Rejestracja w Betfan

Chcąc otrzymać pełny pakiet powitalny w Betfan, konieczne jest zarejestrowanie swojego konta. Bonus na start dostępny jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta gracza u bukmachera Betfan.

Cały proces rejestracji jest naprawdę szybki i prosty. Niezależnie od tego czy jesteś już doświadczonym graczem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z obstawianiem, rejestracja nie powinna przysporzyć Ci żadnych problemów. Co więcej proces ten nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak jej dokonać:

 • Krok pierwszy – wypełnienie formularza  

W pierwszym kroku zobowiązany będziesz do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego, w którym uzupełnisz kilka najważniejszych informacji: adres e-mail, hasło oraz numer telefonu. Co więcej, będziesz musiał także zaakceptować 3 zgody oraz zaznaczyć pole dotyczące chęci odebrania bonusu powitalnego. Na koniec należy kliknąć oświadczenie o pełnoletności i możesz przejść do następnego kroku.

 • Krok drugi – dane osobowe

W kolejnym etapie trzeba podać trochę swoich danych osobowych: imię, nazwisko oraz PESEL. Oprócz tego, na podany przez Ciebie wcześniej numer telefonu, otrzymasz kod, który następnie będziesz musiał wpisać w odpowiednie pole. Konieczne będzie także potwierdzenie prawdziwości podanych przez Ciebie danych oraz zaakceptowanie regulaminu.

Tak naprawdę to by było na tyle. Twoje konto już zostało utworzone i możesz dokonać wpłaty pierwszego depozytu, a następnie utworzyć swój pierwszy kupon. Pamiętaj jednak, że chcąc wypłacić swoje środki, musisz dokonać pełnej rejestracji. Co to oznacza? Bukmacher musi mieć pewność, że podałeś prawidłowe dane oraz że jesteś osobą pełnoletnią. W celu weryfikacji będziesz musiał przesłać do buka zdjęcia lub skany dowodu tożsamości. Może to być zarówno dowód osobisty bądź paszport.

Inne promocje w Betfan

Jako nowy gracz najważniejszy będzie dla Ciebie w Betfan bonus powitalny. Warto jednak dodatkowo zwrócić uwagę na promocje dla już zarejestrowanych użytkowników. Poniżej przedstawiamy ofertę, którą buk proponuje stałym graczom:

 • Więcej grasz, więcej masz – tak jak sama nazwa wskazuje, im więcej dni, w których grasz, tym możesz otrzymać większą nagrodę, która może sięgnąć nawet do 79 zł! Tak naprawdę Twoja wygrana zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Z każdym kolejnym dniem, będzie ona jedynie wzrastać. Po 3 dniach otrzymasz 10 zł, po 4 dniach 15 zł, po 5 dniach 20 zł, po 6 dniach 39 zł, a po całym tygodniu 79 zł!
 • Postaw 50 zł, odbierz 50 zł – w każdy poniedziałek Betfan rozdaje graczom freebety. Jeśli zagrasz za dokładnie 50 zł gry karciane, otrzymasz od buka darmowy zakład o takiej samej wartości – 50 zł. Co więcej, freebet ten możesz przeznaczyć na cokolwiek zechcesz.
 • Bet Builder – innymi słowy jest to Konstruktor Zakładów, dzięki któremu możesz stworzyć kilka zakładów w ramach jednego wydarzania.
 • Tniemy ryzyko na wirtualne – stawiając kupon za 29 zł na sporty wirtualne, możesz otrzymać zwrot 50% stawki na swoje konto główne. W momencie rozliczenia kuponu, środki zostaną automatycznie przetransferowane na Twoje konto.
 • Matchday Boost – bukmacher Betfan podwyższa kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe oraz eSportowe.
 • Cashout – w wielkim skrócie oznacza to, że wyjmujesz kasę kiedy chcesz. Dzięki temu możesz nawet dokonać wypłaty kuponu, który jeszcze się nie zakończył.
 • Promocje czasowe – Betfan posiada bardzo wiele promocji ograniczonych czasowo. Najczęściej związane są one z aktualnymi wydarzeniami sportowymi, ze świata lub nawet obowiązującymi świętami jak np. majówka.

Dokonując rejestracji u bukmachera Betfan, po jakimś czasie także zostaniesz jego stałym graczem. Nie zapominaj zatem, aby tej ofercie promocyjnej także się przyjrzeć. Jest to kluczowy element, który w przyszłych typowaniach ułatwi Ci grę, a także pomoże wygrać większe pieniądze.

FAQ

Czy Betfan ma w swojej ofercie bonus powitalny?

Oczywiście, że tak. Jak każdy legalny bukmacher, również i Betfan posiada ofertę powitalną. W skład pakietu wchodzą aż 3 bonusy: zakład bez ryzyka do 600 zł, darmowy zakład 60 zł oraz bonus od drugiej wpłaty do 1000 zł.

Czy mogę dokonać szybkiej rejestracji u bukmachera Betfan?

Tak. Betfan całkiem niedawno umożliwił swoim nowym graczom założenie konta poprzez szybką rejestrację. Dzięki temu nie trzeba wysyłać zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości.

Dodaj komentarz

10 × 1 =