Zakłady bukmacherskie Trustly – szybkie przelewy

Z pewnością od zawsze chciałeś przelewać błyskawicznie pieniądze na konto odbiorcy, teraz takie warunki zapewniają zakłady bukmacherskie Trustly. Jest to szwedzka firma, która działa w branży od 2008 roku. Na sukces pracuje obecnie 5000 osób rozlokowanych w biurach na trzech kontynentach – w Europie, Ameryce i Australii. Wszystko ma na celu to, żeby przelewy bankowe były proste i dostępne dla każdego. Kluczowym elementem transakcji jest oczywiście rachunek bankowy, który łączy odbiorcę i nadawcę płatności. Z usług firmy na całym świecie skorzystało już ponad 525 milionów osób i do tej pory uzyskano współpracę z 6300 bankami. Kilkanaście lat doświadczenia i ciągła praca nad innowacjami przyczyniają się do dynamicznego rozwoju firmy oraz wcześniejszym zainteresowaniem tą metodą płatności przez użytkowników polskich bukmacherów.

bukmacher trustly
Bonus
Bonus 1500 zł na start
Obstawiaj z trustly
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z trustly

Bukmacherzy Trustly na 2023

Trzeba przyznać, że rynek bukmacherski zdecydowanie odczuł ograniczenie współpracy z firmą Trustly, która przestała świadczyć swoje usługi związane z wpłatami do bukmacherów, nawet tych działających w pełni legalnie. O ile w ostatnich latach było to możliwe, tak teraz żadna z firm nie obsługuje tej metody płatności i gracze nie mogą tak jak kiedyś swobodnie korzystać z tego szwedzkiego pośrednika. Kulisy braku współpracy są obecnie nieznane, ale nie ma to żadnego związku z upadkiem firmy lub wątpliwościami co do bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Zakłady bukmacherskie Trustly po prostu zawiesiły swoją działalność na tym polu w 2021 roku i czas pokaże, czy w najbliższej przyszłości będziemy mogli liczyć na ponowne umowy pomiędzy bukmacherami a pośrednikiem Trustly. Obecnie tracą na tym oczywiście użytkownicy, którzy chętnie przelewali swoje pieniądze za pośrednictwem tej firmy, a teraz musieli się przenieść do konkurencji np. Przelewy24 czy Dotpay.

Trustly – czy to bezpieczne?

Bukmacherzy Trustly na 2022

Warto od razu podkreślić fakt, że Trustly jest licencjonowaną i autoryzowaną instytucją, która jest ściśle nadzorowana przez taki organ jak szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego. A biorąc pod uwagę skrupulatność Skandynawów, możemy być przekonani, że firma spełnia wszystkie najwyższe standardy, skoro przez kilkanaście oferuje klientom swoje usługi bez żadnej przerwy w działalności. Trustly posiada oczywiście wyżej wspomnianą licencję, która jest w pełni zgodna z dyrektywą Unii Europejskiej o usługach płatniczych PSD2 i dyrektywą o usługach płatniczych.

Zakłady bukmacherskie Trustly stosują najwyższy poziom szyfrowania, który jest wspierany przez współpracujące banki. Żadne dane nie są przechowywane na serwerach, więc nikt nie ma możliwości uzyskać dostępu Twojego konta bankowego. Firma współpracuje z ogromną ilością sklepów internetowych, serwisów aukcyjnych i innych podmiotów, które tylko wskazują na wielowektorowość ich działań, a to wpływa na zaufanie klientów i przedsiębiorców.

Zawsze upewnijmy się, że połączenie na stronie jest szyfrowane. Adres musi rozpoczynać się od https:// i mieć znak kłódki przed jego rozpoczęciem.

Jak korzystać z Trustly?

Trustly jest firmą, która ma pomagać w ułatwieniu całej procedury, więc można od razu założyć, że skorzystanie z jej usług nie będzie w żaden sposób skomplikowane.

Kilka kroków do zawarcia skutecznej transakcji:

  • Na stronie odszukaj metodę płatności Trustly.
  • Zostaniesz wtedy przekierowany na zaufaną stronę, aby wybrać język i kraj.
  • Wybierasz bank, w którym będziesz musiał się zalogować.
  • Trustly łączy się z Twoim bankiem i otrzymuje informacje o logowaniu.
  • Serwis weryfikuje Twoją tożsamość i przelewa pieniądze.
  • Trustly wysyła do odbiorcy potwierdzenie, że z Twojego rachunku bankowego zostały pobrane pieniądze.
  • W tym momencie odbiorca akceptuje transakcję i środki finansowe zostają przesłane.
  • Wracamy na stronę sklepu, serwisu aukcyjnego, bukmachera i możemy zobaczyć komunikat, że transakcja została zakończona pomyślnie.

Zakłady bukmacherskie Trustly są dedykowane dla każdego użytkownika, który liczy na prostotę, szybkość i efektywność zrealizowanego przelewu bankowego. Można to zrobić w kilkunastu różnych walutach i z każdego miejsca na świecie, wystarczy tylko dostęp do internetu. Nie musimy martwić się o zaksięgowanie pieniędzy i ich drogą do odbiorcy, bo za to w 100% odpowiada Trustly dzięki połączeniu z Twoim bankiem.

FAQ

Czy Trustly pomaga w płatnościach bezgotówkowych?

Tak, jest to pośrednik płatności, którego celem jest ułatwienie transakcji użytkownikom. Niezbędne jest jednak posiadanie konta bankowego.

Jak obecnie wyglądają zakłady bukmacherskie Trustly?

Od połowy 2021 roku Trustly nie świadczy pośrednictwa płatności u legalnych polskich bukmacherów, dlatego nie możemy korzystać z ich usług.

Czy korzystanie z Trustly jest bezpieczne?

Szwedzka firma spełnia wszystkie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Posiada licencję zgodną z europejskimi dyrektywami. Poza tym jest ściśle kontrolowana przez szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego.

Dodaj komentarz

− 1 = 4