STS bonus na start

STS bonus na start

Chcąc zacząć obstawiać online na pewno warto rozpocząć od zapoznania się z ofertą STS bonus na start. Niemalże najważniejszą kwestią jest wybór bukmachera, który już na starcie pomoże Ci osiągnąć wyższe wygrane. Bukmacher STS bez wątpienia jest w czołówce polskich zakładów sportowych jeśli chodzi o powitalną promocję. Dodatkowo długoletni staż na polskim rynku bukmacherskim i ogromny kapitał dobitnie dystansuje resztę bukmacherów.

Koniecznie zostań z nami jeśli chcesz poznać ofertę powitalną u jednego z najlepszych i najbardziej lubianych bukmacherów STS!

STS bonus na start – oferta 2023

Zakłady bukmacherskie STS, w odróżnieniu od wielu innych bukmacherów, mają szeroką, ciekawą i jedną z lepszych ofert powitalnych na polskim rynku. STS nie oferuje jednego, ale aż pięć bonusów na start! Co najważniejsze, możesz zgarnąć je wszystkie.

Jakie bonusy na start oferuje STS?

 • Bonus od depozytu do 1200 zł

Jest to idealna oferta, dla osób, które lubią obstawiać za nieco wyższą stawkę. Wpłacając swój pierwszy depozyt, otrzymasz od bukmachera STS jego równowartość! Maksymalnie możesz dostać do 1200 złotych. Środki te niemalże natychmiast pojawią się na twoim koncie bonusowym. Co trzeba zrobić, aby dostać bonus? Nic trudnego!

 1. Załóż konto
 2. Wyraź zgodę na otrzymanie bonusu na start – koniecznie o tym pamiętaj!
 3. Wpłać pierwszy depozyt
 4. Nagroda pojawi się na Twoim koncie bonusowym w momencie zaksięgowania środków   
 5. Zakład bez ryzyka do 200 zł

Zakład bez ryzyka to jeden z najbardziej lubianych i pożądanych bonusów na start przez graczy. Nic w tym dziwnego! Obstawiając swój pierwszy zakład, boimy się, że niestety nie będzie on wygrany. STS bonus na start daje nam zabezpieczenie od przegranej. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, nic straconego. Na Twoje konto powrócą  środki aż do kwoty 200 złotych.

Warunki otrzymania bonusu:

 1. Załóż konto. Podczas rejestracji konieczne jest wpisanie w polu „Kod promocyjny” hasła: „zbr200”lub„200zbr
 2. Dokonaj wpłaty pierwszego depozytu. Minimalna kwota to 50 złotych.
 3. Obstaw dowolny kupon kupon SOLO lub AKO
 4. Gotowe! W razie niepowodzenia, środki w kwocie do 200 złotych, powrócą na Twoje konto depozytowe.
 5. Freebet w kwocie 25 zł

Darmowy zakład to zawsze kusząca propozycja. Bukmacher STS zasili Twoje konto bonusowe o kwotę 25 złotych jeśli tylko spełnisz poniższe warunki:

 1. Załóż konto
 2. Wypełnij krótki formularz rejestracyjny
 3. W polu „kod promocyjny” wpisz „PEWNE25
 4. Gotowe! Na Twoim koncie bonusowym pojawi się 25 złotych

Plusem bonusu jest fakt, że łączy się z bonusem od depozytu. Co oznacza, że łącznie możesz otrzymać 1225 złotych na start!

 • Cashback na BETGAMES w kwocie 20 zł

Jeśli jesteś miłośnikiem gier karcianych to ten bonus jest właśnie dla Ciebie! Dla nowych graczy STS bonus na start przewidział zakłady na BETGAMES.  W przypadku nietrafionych kuponów bukmacher zwróci na Twoje konto 20 złotych. Aby odebrać bonus, musisz przejść przez kilka kroków:

 1. Załóż konto
 2. Wpłać pierwszy depozyt
 3. Obstaw swój pierwszy zakład na BETGAMES (Pamiętaj! Minimalny kurs kuponu to 1.91, a kupony muszą zostać zawarte w ciągu jednego dnia)
 4. Gotowe! Kupony zostaną rozliczone do godz. 23;59 dnia, w który zostały zagrane. W przypadku niepowodzenia, środki w kwocie 20 złotych, zostaną zwrócone na twoje konto depozytowe
 5. Cashback na sporty wirtualne w kwocie 20 zł

Ten bonus działa na takich samych zasadach jak cashback na BETGAMES. Wystarczy założyć konto, wpłacić depozyt i obstawić środki na Sporty Wirtualne. Kurs kuponu nie może być niższy niż 1.91 oraz musi zostać zawarty w ciągu jednego dnia. Tego samego dnia do godz. 23:59 kupony zostaną rozliczone. Jeśli niestety nie uda się trafić, 20 złotych powróci na Twoje konto bonusowe.

Rejestracja w STS

W STS bonus na start dostępny jest tylko dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. Spokojnie, proces rejestracji nie jest niczym skomplikowanym i nie powinien Ci zająć więcej niż kilka minut. Poniżej krok po kroku pokażmy Ci jak w prosty i szybki sposób założyć konto u bukmachera STS.

Tak naprawdę cały proces składa się z dwóch etapów:

 1. Dane konta STS

Na pierwszym etapie buk będzie wymagał od Ciebie podania kilku najważniejszych informacji, które pozwolą Ci logować się na przyszłe konto:

 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Numer telefonu

Zobowiązany będziesz do zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności. Chętni będą mogli także zaznaczyć pole z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o promocjach i innych ofertach bonusowych.

 • Dane osobowe

W drugim kroku będziesz musiał wypełnić kolejny krótki formularz. Tym razem jednak trzeba będzie podać trochę swoich danych osobowych tj.:

 • Imię
 • Nazwisko
 • PESEL
 • Kod SMS (otrzymasz go na podany przez Ciebie wcześniej numer telefonu)

Pamiętaj, że aby otrzymać w STS bonus na start, na tym etapie musisz zaznaczyć opcję „chcę otrzymać swój bonus na start”. Tylko wtedy zostanie Ci on przyznany.

Tak naprawdę to by było na tyle jeśli chodzi o szybką rejestrację. Od razu będziesz mógł zacząć obstawiać. Jeśli jednak będziesz chciał wypłacić swoje wygrane środki, będziesz musiał dokonać pełnej rejestracji. W tym celu konieczne jest przesłanie do bukmachera zdjęć lub skanów dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport). Buk zweryfikuje Twój wiek oraz prawdziwość podanych przez Ciebie danych. Jeśli wszystko będzie w porządku, bez problemu będziesz mógł wypłacić pieniądze.

Inne promocje w STS

Oczywiście, jeśli chcesz zostać z bukmacherem STS na dłużej, to warto także przyjrzeć się bonusom oferowanym stałym graczom. To one, nie tylko pomogą, ale także ułatwią Ci obstawianie przyszłych zakładów. Poniżej znajdziesz zatem kilka najlepszych promocji dla stałych graczy w STS.

 • Cashback do 50 zł – lubisz typować eSport? To świetnie się składa, bo bukmacher przygotował świetny zakład bez ryzyka. Obstaw dowolny kupon z minimum jednym zdarzeniem z oferty eSportowej. W razie przegranej, buk zwróci na Twoje konto 15% postawionej stawki do 50 zł!
 • Zaproś kumpli – zapraszając do gry 6 znajomych możesz otrzymać aż do 340 zł! Na początku jednak musisz wpłacić dowolną kwotę depozytową  i obstawić kupon za min. 25 zł, gdzie kurs przynajmniej jednego zdarzenia wyniesie 1.85. Po spełnieniu tych warunków, będziesz mógł zapraszać znajomych i otrzymywać bonusy.
 • #12 zawodnik – jest to nieco inna niż dotychczas promocja. Tym razem bukmacher chce zobaczyć jak kibicujesz Reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Świata w Katarze. Z tego powodu zorganizował konkurs, w którym do wygrania się koszulki Reprezentacji Polski wraz z podpisami zawodników, bilety na mecz Reprezentacji Polski w 2023 roku oraz doładowanie konta bonusowego STS w kwocie 50 zł. Jedyne co musisz zrobić to nagrać krótki filmik lub zrobić zdjęcie jak kibicujesz naszej kadrze, a następnie wysłać je w formularzu zgłoszeniowym.
 • Ranking 45 000 PLN Betgames – typuj zakłady na Betgames i zdobywaj punkty, za które możesz zgarnąć nawet do 1500 zł! Nagrodzonych zostaje aż 100 graczy z największą liczbą punktów. Im wyższe miejsce, tym wyższa wygrana.
 • Ranking 35 000 PLN Sporty Wirtualne – akcja odbywa się na takich samych zasadach, co promocja opisana przez nas powyżej. W tej sytuacji jednak musisz typować sporty wirtualne, a Twoja wygrana może wynieść nawet do 2000 zł.

FAQ

Jaki bonus na start oferuje bukmacher STS?

STS ma zdecydowanie jeden z najlepszych bonusów na start jaki jest dostępny na polskim rynku. Bukmacher oferuje aż 5 bonusów na start, w tym: bonus od depozytu do 1200 zł, zakład bez ryzyka do 200 zł, 25 zł freebet, 20 zł cashback na BETGAMES oraz 20 zł cashback na sporty wirtualne.

Czy muszę dokonywać pełnej rejestracji, aby otrzymać wszystkie bonusy na start?

Nie. Dokonując szybkiej rejestracji także otrzymasz wszystkie 5 bonusów. Natychmiast na Twoim koncie pojawi się freebet, a po dokonaniu pierwszego depozytu także bonus od wpłaty i zakład bez ryzyka.