Zakłady bukmacherskie VISA – używanie karty płatniczej

Wszyscy gracze chcą mieć możliwość błyskawicznych wpłat, a umożliwiają to w zupełności zakłady bukmacherskie VISA. Karty płatnicze od kilkunastu lat rozwijają się w naszym kraju bardzo szybko i już dawno przekroczyły liczbę 40 milionów. Obecnie można ich używać praktycznie we wszystkich miejscach usługowych i to w większości miejsc na świecie. Ciężko o coś łatwiejszego niż robienie zakupów w internecie lub zasilenie konta bukmachera za pomocą swojej karty płatniczej. Cała transakcja wykonana jest w kilkanaście sekund i po tak krótkim oczekiwaniu możemy cieszyć się z pieniędzy na naszym koncie gracza u bukmachera.

bukmacher visa
Bonus
Bonus 1500 zł na start
Obstawiaj z visa
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z visa
Zakład bez ryzyka do 1000 zł
Bonus 100% od drugiego depozytu do 2000 zł
Obstawiaj z visa

Bukmacherzy VISA na 2023

Trudno sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach, że któryś z legalnych bukmacherów w Polsce mógłby odmówić swoim użytkownikom wpłat za pomocą karty płatniczej. Jest to tak powszechne i tak szeroko stosowane jako forma płatności, że musi być dostępna dla każdego. Tym bardziej że na rynku polskim wydanych jest więcej kart niż obywateli posiadających zdolność prawną do założenia konta bankowego. Zakłady bukmacherskie VISA to nic innego jak wpłaty na konto gracza za pomocą jednej z najpopularniejszych kart płatniczych na świecie. Możemy to zrobić w parę chwil, bez żadnego problemu.

Bukmacherzy obsługujący karty płatnicze VISA:

 • Fortuna
 • STS
 • ETOTO
 • Betfan
 • LVBET
 • Totolotek
 • Superbet
 • TOTALBet
 • forBET
 • PZBUK
 • BestBet
 • Betclic
 • Ewinner
 • BetX
 • Noblebet
 • Betcris
 • Fuksiarz
 • Betters

Jak widać, lista bukmacherów akceptująca karty płatnicze VISA jest imponująca i zawiera wszystkie legalne firmy z tej branży w Polsce.

Karta płatnicza VISA a bezpieczeństwo

Zakłady bukmacherskie VISA

Chcesz wpłacić pieniądze na konto gracza u bukmachera i wahasz się, czy transakcja będzie wystarczająco bezpieczna, a Twoje pieniądze trafią w pożądane miejsce? To można śmiało stwierdzić, że zakłady bukmacherskie VISA przestrzegają wszystkich zasad gwarantujących bezpieczeństwo takiej transakcji.

Kartę płatniczą może mieć każdy właściciel rachunku bankowego, wystarczy złożyć taki wniosek online lub w odpowiedniej placówce. Większość banków nie pobiera żadnych opłat od korzystania z karty VISA, ale warto zapoznać się zawsze z warunkami Twojego banku, bo może się okazać, że inny ma znacznie lepszą ofertę.

Przy odbiorze karty musimy pamiętać, że to my jesteśmy największym gwarantem bezpieczeństwa. Dlatego koniecznie jest zachowanie ostrożności i nieudostępnianie nikomu danych, które pozwolą na jej wykorzystanie. Najważniejszy jest numer PIN, którego nikomu nie powinniśmy przekazywać.

Proste zasady, które wpłyną na bezpieczeństwo Twoich transakcji:

 • Zakładamy konto gracza tylko u legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję wydaną w Polsce. To gwarantuje przestrzeganie prawa i najwyższe standardy.
 • Ujawniamy nasz numer karty tylko podmiotom, do których mamy pewność.
 • Wchodząc na stronę internetową bukmachera, uważamy na to, czy adres zaczyna się od https:// i znajduje się przy nim kłódka. Wtedy mamy pewność, że dane są kodowane przed przesłaniem drogą internetową.

Jak doładować konto gracza u bukmachera kartą płatniczą VISA?

Nie jest to tak naprawdę skomplikowane i zajmuje dosłownie parę chwil. Zakłady bukmacherskie VISA pozwalają na błyskawiczne doładowanie konta gracza i co więcej, nie musimy się nawet logować na stronę swojego banku. Wystarczy, że mamy przy sobie kartę płatniczą i możemy w tej chwili zlecić wpłatę, która natychmiastowo zostanie dopisana do naszego salda na stronie bukmachera.

 • Po pierwsze musimy zalogować się na nasze osobiste konto gracza na stronie bukmacherskiej.
 • Po drugie wyszukujemy przycisku, który kojarzy się z wpłatami np. depozyt, zasil konto, wpłata, przelej środki itd.
 • Po trzecie ze spisu wszystkich sposobów płatności wybieramy VISA/karta płatnicza.
 • Po czwarte wprowadzamy numer karty, numer CVV (na odwrocie karty) oraz imię i nazwisko jej posiadacza.
 • Po piąte wpisujemy kwotę i akceptujemy transakcję.
 • Po szóste w zależności od ustawień będziemy musieli potwierdzić wpłatę wpisaniem kodu SMS wysłanego na numer telefonu lub nie.

Istnieje oczywiście możliwość dodania karty na stałe, która będzie przyporządkowana do konta gracza i nie będziemy musieli wtedy za każdym razem wpisywać wszystkich danych od nowa.

Opłaty i limity

Z pewnością ucieszy Cię fakt, że bukmacherzy Visa nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Kwota, którą zdecydujesz się wpłacić na swoje konto, pojawi się w dokładniej takiej samej ilości. Czyli wpłacając na konto gracza np. 100 zł, pojawi się na nim dokładnie 100 zł. Dzięki temu możesz dokonywać niezliczoną ilość wpłat oraz wypłat. Jest to bez wątpienia świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i wygodę dokonywania płatności.

Dolne limity najczęściej określane są przez poszczególnych bukmacherów, natomiast górne nakreślone są zazwyczaj przez bank. Z tego powodu dolna granica to przedział między 1 zł a 10 zł, górny limit to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pamiętaj, aby przed dokonaniem wpłaty sprawdzić limity płatności internetowych w swoim banku. Jeśli okaże się, że są one zbyt niskie, będziesz mógł to zmienić.

Czas przetwarzania płatności

Oczywiście dla każdego gracza bardzo istotnym czynnikiem jest czas przetwarzania płatności. Najczęściej zależy nam na jak najszybszej wpłacie. W szczególności kiedy do obstawienia mamy mecz z oferty live lub chcemy skorzystać z oferty mocno ograniczonej czasowo. Zakłady bukmacherskie Visa doskonale o tym wiedzą i oferują swoim użytkownikom bardzo szybki proces wpłaty oraz wypłaty.

Bukmacherzy Visa umożliwiają natychmiastowe transakcje płatnicze. Niezależnie od tego jaka jest pora dnia, ani to w jakim miejscu się znajdujesz, możesz liczyć na to, że wpłacone pieniądze już po kilku minutach pojawią się na Twoim koncie gracza. Dzięki temu od razu będziesz mógł obstawiać swoje ulubione sporty.

Wady i zalety korzystania z karty VISA

Na polskim rynku bukmacherskim dostępnych jest naprawdę wiele różnych metod płatności. Decydując się na tą jedną konkretną chcemy mieć pewność, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Stąd tak ważne jest, aby przyjrzeć się mocnym i słabym stronom każdej z tych metod. Wynika to z faktu, że każda forma płatności jest na swój sposób inna i oferuje zupełnie coś innego. Zakłady bukmacherskie VISA także wyróżniają się na tle innych, zarówno pod względem zalet, jak i wad.

Zalety:

 • Bezpieczeństwo – jedna z najważniejszych zalet. Wpłacając pieniądze do bukmachera nie tylko nasze środki muszą być bezpieczne, ale także nasze dane osobowe. Dokonując wpłaty za pomocą karty VISA możesz mieć pewność, że bukmacher chroni Cię na wiele różnych sposobów, m.in. autoryzacje, certyfikaty, nowoczesne technologie.
 • Szybkość wpłaty – jeśli zależy Ci na tym, aby móc wpłacać środki o każdej porze dnia i nocy oraz w dowolnym miejscu, nie ma problemu – zakłady bukmacherskie Visa umożliwią Ci to.
 • Dostępność – karta Visa jest jedną z najpopularniejszych metod płatności. Wiąże się to z tym, że jest ona akceptowana niemalże przez wszystkich bukmacherów, nie tylko polskich, ale także zagranicznych.
 • Prostota wpłaty – proces dokonywania depozytu jest naprawdę banalny. Bez względu na to, czy korzystałeś już z tej metody płatności czy nie, nie będziesz miał problemu z wpłatą środków na konto gracza.
 • Swoboda wyboru – nie ma znaczenia czy posiadasz kartę debetową, kredytową czy przedpłaconą. Każdą z nich możesz bez przeszkód dokonać płatności.

Wady:

 • Dane osobowe – decydując się na wpłatę kartą Visa będziesz musiał przy każdej, jednorazowej transakcji podawać dość sporą ilość swoich danych osobowych. Dla osób, które z dużą częstotliwością dokonują wpłat, po jakimś czasie może stać się to nieco uwłaczające.

Bez wątpienia zakłady bukmacherskie Visa posiadają znacznie więcej mocnych stron niż słabych. Jeśli zatem zdecydujesz się na tę metodę płatności, możesz być pewien, że będziesz z niej zadowolony.

FAQ

Czy zakłady bukmacherskie VISA są bezpieczne?

Oczywiście. Wpłacając pieniądze do legalnego bukmachera w Polsce, korzystamy z takich samych procedur jak przy innych transakcjach, gdy kupujemy ubrania czy opłacamy rachunki.

Jak wielu bukmacherów umożliwia wpłaty za pomocą karty płatniczej VISA?

Wszyscy bukmacherzy w Polsce gwarantują wpłaty za pomocą karty płatniczej VISA. Jest to najbardziej powszechna metoda płatności.

Czy wpłacając pieniądze kartą płatniczą VISA, mogę odebrać bonusy powitalne?

Tak, jeżeli bukmacher udostępnia bonusy na start w swojej ofercie po wpłacie depozytu, to jak najbardziej mamy taką możliwość.

Dodaj komentarz

8 × = 40