Fuksiarz bonus na start

Dla swoich nowych graczy Fuksiarz bonus na start przygotował specjalną ofertę powitalną. Bukmacher na polskim rynku działa stosunkowo krótko, więc w celu przyciągnięcia do siebie nowych użytkowników powinien zaproponować konkurencyjną promocję powitalną. Czy tak jest? W tym artykule z pewnością się tego dowiesz. Opowiemy Ci o bonusie na start, o tym jak go odebrać i jakie warunki będziesz musiał spełnić, aby móc w pełni cieszyć się nagrodą.   

Zakład bez ryzyka do 500 zł
Odbierz Bonus

Fuksiarz bonus na start – oferta powitalna dla nowych graczy

Fuksiarz bonus na start - oferta powitalna dla nowych graczy

Fuksiarz nowym graczom proponuje jeden z najbardziej popularnych i lubianych bonusów na start – zakład bez ryzyka do 500 złotych! W przypadku niepowodzenia bukmacher daje Ci gwarancję zwrotu całości lub części postawionych pieniędzy. Co jeśli wygrasz? To świetnie! Cała kasa jest Twoja i to Ty decydujesz co chcesz z nią zrobić – wypłacić, czy przeznaczyć na kolejne gry.  

Cashback do 500 złotych

Niektórym mogłoby się wydawać, że jeden bonus powitalny to niezbyt dużo, aby zachęcić nowych graczy do rejestracji konta. Jednak poza liczbą bonusów, ich rodzajem i stawką, bardzo ważne są warunki obrotu, których u bukmachera Fuksiarz bonus na start nie znajdziesz. Właśnie tym wyróżnia się oferta powitalna w Fuksiarz. Jest to najwyższy dostępny wśród legalnych bukmacherów zakład bez ryzyka, który nie wymaga obrotu.   

Jednak zanim skorzystasz z powitalnego bonusu, będziesz musiał spełnić poniższe warunki:

 • Nie mniej niż dwa zdarzenia na kuponie
 • Minimalny kurs każdego z nich 1.20
 • Minimalna stawka kuponu to 20 zł

Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje, jeśli przegrasz Fuksiarz zwróci Ci 50% postawionych pieniędzy aż do 500 złotych. Oznacza to, że chcąc zgarnąć maksymalną stawkę 500 złotych, musisz postawić kupon za 1137 złotych. Dopiero wtedy po odjęciu podatku i przyznaniu przez bukmachera 50% postawionej stawki otrzymasz maksymalny cashaback.

Zakład bez ryzyka do 500 zł
Odbierz Bonus

Jak wypłacić zakład bez ryzyka?

Otóż bardzo łatwo, bo bez obrotu! To jedyna taka opcja dostępna na polskim rynku bukmacherskim. Zwrot do 500 złotych za przegrany zakład pojawi się na Twoim koncie gdy tylko kupon zostanie rozliczony jako przegrany, czyli niemalże natychmiast. Wtedy będziesz mógł od razu przenieść środki na swoje konto bankowe.

Rejestracja konta u bukmachera Fuksiarz

Oferta powitalna Fuksiarz bonus na start w formie zakładu bez ryzyka do 500 złotych oferowana jest tylko dla nowych graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera. W tym celu możesz dokonać szybkiej rejestracji, dzięki której nie musisz przesyłać zdjęć czy skanów dowodu tożsamości. W tym przypadku rejestracja zajmie Ci dosłownie minutę! Wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Wejdź na stronę bukmachera Fuksiarz
 2. Kliknij przycisk „rejestracja” znajdujący się w prawym górnym rogu
 3. Zostaniesz przekierowany do formularza, w którym musisz podać: adres e-mail, hasło oraz numer telefonu
 4. Zaznacz oświadczenie o pełnoletności i zaakceptuj wszystkie wymagane regulaminy
 5. Na Twój numer telefonu przyjdzie kod SMS, który będziesz musiał podać w kolejnym formularzu
 6. W drugim formularzu podaj swoje dane osobowe tj.: imię i nazwisko, kraj pochodzenia, PESEL oraz czterocyfrowy kod otrzymany SMSem
 7. Zaznacz opcję „Chcę otrzymać bonus powitalny”
 8. Kliknij przycisk „ZAREJESTRUJ”

Twoje konto gracza zostanie od razu aktywowane.

Pełna rejestracja

Aby dokonać pełnej rejestracji należy zmienić konto tymczasowe w konto stałe. Po co to robić? Jeśli nie dokonasz zmiany, nie będziesz w stanie wypłacać swoich wygranych środków.

Dokonując szybkiej rejestracji masz dostęp do wielu opcji:

 • Możesz przeglądać pełną ofertę bukmachera,
 • Wpłacać środki na swoje konto gracza,
 • Obstawiać zakłady,
 • Korzystać ze wszystkich dostępnych bonusów i promocji.

Możesz korzystać z naprawdę wielu usług, jednakże to raczej nie zwalania Cię z konieczności zmiany konta tymczasowego w konto stałe. Co zatem musisz zrobić? Przede wszystkim, aby w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami jakie oferuje bukmacher Fuksiarz, konieczne będzie przesłanie mu zdjęć lub skanów dowodu tożsamości. W tym przypadku może to być zarówno dowód osobisty jak i paszport. W ten sposób buk będzie w stanie zweryfikować Twój wiek oraz prawdziwość podanych podczas rejestracji przez Ciebie danych. Jest to konieczna procedura, która ma na celu zmniejszenie dostępu do gier hazardowych osobom niepełnoletnim.

Jak zweryfikować konto?

Do prawidłowego zweryfikowania konta będziesz potrzebować jedynie wspomnianego wcześniej dokumentu tożsamości oraz numeru rachunku, na który chcesz otrzymać wypłaty.

Cały proces nie powinien zająć Ci więcej niż 5 minut. Wejdź na stronę bukmachera, następnie w „Ustawienia” i wybierz sekcję „Dokumenty”.  Załaduj na stronę zdjęcia lub skany obu stron dokumentu, a w sekcji „Płatności” wpisz numer swojego konta bankowego. Pamiętaj, aby zadbać o dobrą i czytelną jakość zdjęć bądź skanów.

I tyle! Twoje konto powinno zostać przekształcone w konto stałe w ciągu kilkunastu minut. Dodatkowo musisz wziąć pod uwagę fakt, że na weryfikacje konta masz tylko 90 dni od chwili rejestracji.

Inne promocje w Fuksiarz

Każdy bukmacher poza bonusem na start, posiada w swojej ofercie także bonusy i promocje dla swoich stałych graczy. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z obstawianiem, naturalnie najważniejszym bonusem dla Ciebie będzie ten powitalny. Jednakże nie zapominaj o tym, że to jednorazowa promocja. Rejestrując się u bukmachera Fuksiarz, najprawdopodobniej zostaniesz z nim na dłużej. Warto więc zobaczyć, co buk może zaproponować Ci przy obstawianiu kolejnych zakładów.

Z tego powodu przygotowaliśmy listę promocji, którą przygotował dla swoich stałych graczy Fuksiarz:

 • Cashback bez limitu – jeśli postawisz kupon ze zdarzeniami z zakładki „Cashback” i niestety nie okaże się on wygrany, nic nie szkodzi. Fuksiarz zwróci na Twoje konto nawet 50% postawionej stawki aż do 200 zł! Co więcej, cashback nie wymaga obrotu oraz nie ma limitu kuponów. Środki możesz wypłacić lub grać nimi dalej.
 • Early Payout 3:1 – co to oznacza? Otóż jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna zdobędzie 2 gole przewagi, bukmacher rozliczy ten mecz jako wygrany niezależnie od tego jaki będzie końcowy wynik. Jest to świetna opcja dla fanów futbolu. Dzięki opcji Early Payout możesz zminimalizować swoje przegrane.
 • Mega Kursy Boost – jeśli chcesz wygrywać więcej, to zakładka „BOOST” będzie dla Ciebie idealna. Znajdziesz tam najpopularniejsze wydarzenia, na które bukmacher podniósł kurs, tak abyś mógł zgarnąć więcej! Tak naprawdę nie ryzykujesz niczego, a zyskać możesz wiele.
 • Cashback na wirtualną piłkę nożną – lubisz sporty wirtualne, a w szczególności piłkę nożną? Teraz możesz obstawiać ją bez ryzyka. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższy zwrot stawki. Jedno spotkanie to zwrot 3%, 2 spotkania – 5%, 3 spotkania – 8%, 4 spotkania – 10%, 5 spotkań 12%, a 6 spotkań i więcej to aż 14%. Dodatkowo bonus ten nie wymaga żadnego obrotu.  

FAQ

Czy Fuksiarz posiada ofertę powitalną?

Oczywiście! Fuksiarz bonus na start dla wszystkich nowych graczy przygotował zakład bez ryzyka do 500 złotych.

Jak  mogę odebrać cashback w Fuksiarz?

Fuksiarz to jedyny bukmacher, który nie wymaga obrotu przy odbieraniu bonusu. Jeśli Twój zakład się nie powiedzie, bukmacher zwróci Ci 50% stawki do 500 złotych. Środki te od razu będziesz mógł przelać na swoje konto bankowe.

Czy mogę dokonać szybkiej rejestracji w Fuksiarz, aby otrzymać bonus na start?

Tak. Dokonując szybkiej rejestracji u bukmachera Fuksiarz jesteś uprawniony do otrzymania bonusu powitalnego.