Zakłady bukmacherskie Mastercard

Mastercard to jedna z najbardziej rozpowszechnionych i najdłużej działających form płatności na polskim rynku. Jest to łatwy, szybki, wygodny i przede wszystkim bezpieczny sposób wpłacania oraz wypłacania swoich środków. Nic więc dziwnego, że znaczna większość bukmacherów realizuje płatności z wykorzystaniem tej popularnej karty.

bukmacher mastercard
Bonus
Bonus 1500 zł na start
Obstawiaj z Mastercard
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z Mastercard
Zakład bez ryzyka do 1000 zł
Bonus 100% od drugiego depozytu
do 2000 zł
Obstawiaj z Mastercard

Czy płatność kartą Mastercard jest bezpieczna?

Jeśli zadajesz sobie pytanie czy płatność kartą Mastercard jest bezpieczna i nie bardzo umiesz na nie odpowiedzieć, przychodzimy z pomocą. Warto zacząć od tego, że początki Mastercard sięgają 1966 roku i od tego czasu systematycznie jest rozwijana. Firma posiada swoje punkty w blisko 32 milionach miejsc. Jej roczny przychód szacowany jest w miliardach dolarów, a dość spora część tych środków przeznaczana jest na rozwój technologii, która, jak wiadomo, odpowiada za bezpieczeństwo.

Jedną z technologii jaką posługuje się Mastercard jest technologia SecureCode, która charakteryzuje się koniecznością podania hasła przesłanego SMS w celu potwierdzenia wykonywanej transakcji. Daje to pewność, że karta nie zostanie użyta bez twojej wiedzy.

W przypadku wyłudzeń, nadużyć lub błędów systemowych, tj. wydanie przez bankomat niewłaściwej kwoty, czy pobranie za dużej ilości pieniędzy z twojego konta, będziesz mógł poddać się procedurze Chargeback. Jest to forma reklamacji, którą możesz złożyć w celu wyjaśnienia błędu, a także prośba o zwrot środków.

Dokonywanie wpłat i wypłat kartą Mastercard

Zakłady bukmacherskie Mastercard

Wpłacanie oraz wypłacanie środków  jest tak naprawdę proste i intuicyjne. Jeśli już posiadasz kartę i chcesz wpłacić środki na swoje konto u bukmachera, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Wejdź na stronę bukmachera
 2. Znajdź zakładkę „płatności” i wybierz opcję „wpłata”
 3. Wybierz płatność kartą Mastercard i podaj wymagane dane (numer karty, datę ważności karty oraz jej trzycyfrowy kod CVV)
 4. Podaj kwotę jaką chcesz wpłacić
 5. Potwierdź płatność i gotowe!

Cały proces nie zajmie ci dłużej niż kilka minut. Do tego, jak widać, wpłata prawie niczym nie różni się od standardowej płatności w sklepie online. Analogicznie do wpłacania środków, również je wypłacisz.

 1. W zakładce „płatności” wybierz „wypłata”
 2. Jako metodę wypłaty wybierz kartę Mastercard 
 3. Podaj wszystkie konieczne dane
 4. Podaj kwotę wypłaty
 5. Potwierdź transakcję i gotowe!

Pamiętaj, że wypłacone środki możesz wyksięgować jedynie na swoje konto bankowe, a nie bezpośrednio na kartę.

Opłaty i limity

Dokonując wpłaty środków na konto bukmachera warto wziąć pod uwagę fakt, że czasami wiąże się to z pewnymi ograniczeniami minimalnej lub też maksymalnej wpłaty. Bukmacherzy Mastercard nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za zrealizowanie transakcji. Jeśli więc twój bank nie pobiera żadnej prowizji, swoje pieniądze wpłacisz bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Limity zarówno wpłat jak i wypłat najczęściej ustalane są przez bukmachera. Dolna granica u znacznej większości to 1 zł, natomiast górny limit określili tylko niektórzy bukmacherzy.

BukmacherMinimalna wpłataMaksymalna wpłata
STS1 złx
Betclic1 zł100 000 zł
Totolotek4 złx
Forbet1 złx
Lvbet10 zł10 000 zł
Fortuna1 zł100 000 zł

Czas przetwarzania płatności

Czas przetwarzania płatności to niewątpliwie kwestia, która interesuje każdego gracza. Im szybsze możliwości wpłaty środków, tym szybciej można obstawiać. Nie da się ukryć, że w niektórych przypadkach czas jest  bardzo ważny. W głównej mierze w przypadku chęci skorzystania z promocji, która jest ograniczona czasowo lub w celu obstawienia wydarzeń live. Na szczęście wpłacając pieniądze za pośrednictwem karty Mastercard zrobisz to szybko i wygodnie. Niezależnie od godziny, dnia czy miejsca, płatność zostanie zrealizowana natychmiast po dokonaniu autoryzacji poprzez stronę banku. Oznacza to zagwarantowanie przez zakłady bukmacherskie Mastercard, że wpłacone środki już po kilku minutach pojawią się na twoim koncie gracza, gotowe do obstawiania.

Jak założyć kartę MasterCard?

Znaczna większość dorosłych osób posiada już kartę debetową lub kredytową i proces jej zakładania jest im znany. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest bez niej funkcjonować. Jest to środek płatności akceptowalny niemalże wszędzie. W szczególności jeśli chodzi o płatności online. 

Chcąc założyć kartę już na wstępnie masz ułatwione zadanie, ponieważ firma Mastercard współpracuje w Polsce z wieloma bankami. Dzięki czemu masz naprawdę szeroki wybór. Prawdopodobieństwo tego, że firma nie będzie  współpracowała z Twoim bankiem jest naprawdę znikome. Wynika to z faktu, że MasterCard oraz VISA to giganci w branży płatności.

Jak więc założyć kartę? Możesz to zrobić na dwa sposoby: stacjonarnie, w lokalu jednego z banków lub przez internet. Potrzebować będziesz jedynie dowodu tożsamości. W tym przypadku może to być zarówno paszport jak i dowód osobisty. Jest to konieczne, aby zweryfikować Twoją tożsamość.

Jeśli chodzi o rodzaje i opcje kart, to także będziesz miał z czego wybierać:

 • Karty debetowe – jest to bez wątpienia najbardziej popularny rodzaj kart. Konsument ma do dyspozycji dokładnie tyle środków, ile znajduje się na jego koncie. Rachunek zostanie obciążony dopiero po dokonaniu płatności.
 • Karty kredytowe – są to karty, które pozwalają na zaciągnięcie natychmiastowej pożyczki. Jest to niezwykle przydatne na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.
 • Karty przedpłacone – są świetną opcją na prezent lub innego rodzaju elektroniczne kieszonkowe. Kartę możesz doładowywać ilekroć chcesz. Co więcej, nie musisz podać konta bankowego, aby taką kartę posiadać.

 Banki, które mogą wystawić kartę MasterCard:

 • ING Bank Śląski
 • PKO Bank Polski
 • Santander Consumer Bank
 • Getin Bank S.A.
 • Euronet
 • Citi Handlowy
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
 • Bank Pocztowy
 • Inteligo
 • Orange Finanse
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • N26
 • Lion’s Bank
 • mBank
 • Bank Millennium S.A.
 • BRE Bank S.A.
 • Bank BPH S.A.
 • Bank Ochrony Środowiska S.A.
 • Bank Polskiej Spółdzielczości
 • Credit Agricole Bank Polska S.A.
 • Deutsche Bank PBC S.A.
 • Edenred
 • Eurobank Ikano bank GmbH
 • Plus Bank
 • SGB-Bank S.A.

Wady i zalety płatności Mastercard

Osoby korzystające z usług płatności kartą wiedzą, że jest to bardzo szybka i  wygodna metoda. Każda firma stara się, aby użytkownicy mogli dokonywać transakcji ze wszelkimi standardami bezpieczeństwa. Dlatego ważne jest, aby przy wpłacie środków za pośrednictwem strony internetowej, upewnić się, że w pasku URL znajduje się ikonka kłódki, która odpowiada za to, że dokonywanie płatności jest zaszyfrowane.

Zalety:  

Wady i zalety płatności Mastercard
 • Bezpieczeństwo płatności
 • Dostępność 24/7
 • Szybkość i wygoda realizacji transakcji
 • Akceptowalność przez większość bukmacherów

Wady:

 • Ewentualne opłaty transakcyjne
 • Wymóg udostępniania wielu danych

Płatności z kartą Mastercard mają zdecydowanie więcej plusów, niż minusów. Doskonale sprawdzą się u osób, które cenią sobie wygodę, a także bezpieczeństwo swoich transakcji.

Podsumowanie

Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad tym czy zakłady bukmacherskie Mastercard są dla Ciebie odpowiednią metodą płatności, to pamiętaj, że są to jedne z najstarszych metod. Firma  rozwija się od 1966 roku. Dzięki temu można powiedzieć, że na chwilę obecną jest to najbezpieczniejsza forma płatności. Przez te wszystkie lata, firma zdążyła się bardzo rozwinąć, a zaufało jej już miliony użytkowników.

Karta Mastercard dostępna jest praktycznie w każdym banku. Dzięki temu nawet jeśli jeszcze nie jesteś jej posiadaczem, to nie będziesz miał problemu, aby ją nabyć. Wystarczy, że udasz się do najbliższego oddziału stacjonarnego swojego banku lub złożysz wniosek przez internet.

Co więcej dokonywanie wpłat jest banalnie proste i większości doskonale znane. Nie musisz zatem obawiać się, że będzie to skomplikowany i długi proces. Wręcz przeciwnie. Wpłacone środki pojawią się na Twoim koncie niemalże natychmiast, a Ty nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami.

FAQ

Czy dokonywanie płatności kartą Mastercard jest bezpieczne?

Mastercard zapewnia swoim odbiorcom wysoki standard bezpieczeństwa. Dzięki technologii SecureCode nikt nie użyje karty bez twojej wiedzy, a w przypadku jakichkolwiek problemów transakcyjnych pomoże ci opcja Chargeback.

Czy korzystając z karty Mastercard ponosi jakieś dodatkowe opłaty?

Firma nie pobiera żadnych opłat. Prowizja może zostać naliczona jedynie przez bank, w którym posiadasz konto.

Po jakim czasie wpłacone pieniądze pojawią się na koncie bukmachera?

Niezależnie od dnia, w  którym środki zostały wpłacone, powinny się pojawić na twoim koncie natychmiastowo. Jeśli tak się nie stało, to prawdopodobnie jest to spowodowane jakąś przerwą techniczną. W tej sytuacji zalecamy odświeżenie strony lub zalogowanie się raz jeszcze. W przypadku kiedy to nie przyniesie rezultatu, skontaktuj się bezpośrednio z bukmacherem lub bankiem.

U którego bukmachera jest możliwość płacenia kartą Mastercard?

Tę możliwość oferuje znaczna większość legalnych bukmacherów działających w Polsce. Są to m.in.: STS, Fortuna, Betclic, Totolotek, Lvbet.

Dodaj komentarz

3 ÷ 1 =