Zakłady bukmacherskie Paymenticon

Ciekaw jesteś jak szybko i bezpiecznie zakłady bukmacherskie Paymenticon umożliwiają dokonywanie transakcji online? Jeśli tak to trafiłeś w idealne miejsce! W tym artykule przedstawimy Ci legalnych, polskich bukmacherów oferujących tę metodę płatności.  Dowiesz się krok po kroku, jak dokonać wpłat za pośrednictwem Paymenticon oraz wskażemy wszystkie wady i zalety.

Zakłady bukmacherskie Paymenticon – czy to bezpieczne?

Zakłady bukmacherskie Paymenticon – czy to bezpieczne?

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o Paymenticon to już wyjaśniamy co to takiego. Paymention jest portfelem elektronicznym, za pomocą którego dokonasz transakcji online. Dodatkowo poza tym, że e-portfel umożliwia  przechowywanie środków, to pozwala także na przelewy na konta bankowe lub do portfeli internetowych.  Jest to naprawdę wygodne i proste rozwiązanie, które może zastępować tradycyjne konto bankowe. Czy zatem jest bezpieczny? Odpowiedź brzmi: tak.

Zakłady bukmacherskie Paymenticon gwarantują najwyższe bezpieczeństwo transakcji. Przede wszystkim dzięki nowoczesnym technologiom takim jak SSL, czy za pomocą szyfrowania połączenia.  Co więcej jako e-portfel Paymenticon jest zobowiązany do przestrzegania wszystkich przepisów regulujących procedury mające na celu przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy czy po prostu oszustwom finansowym.

Bukmacherzy Paymeticon 2023

Niestety zakłady bukmacherskie Paymenticon nie są jeszcze tak popularne jak e-portfele PayPal, PayU czu Dotpay. Myślimy, że z czasem ta sytuacja ulegnie zmianie i zyska znacznie więcej zwolenników. Na chwilę obecną z portfela elektronicznego Paymenticon korzysta jedynie bukmacher LVBet. Pomimo tego, że ta metoda płatności posiada wiele zalet, nie została jeszcze doceniona przez innych bukmacherów. Jednakże LVBet to jeden z najlepszych bukmacherów na polskim rynku, który posiada ciekawą ofertę powitalną oraz inne atrakcyjne promocje i kursy.

Dokonywanie płatności u bukmachera LVBet za pomocą Paymenticon

Wpłata środków na swoje konto bukmacherskie jest niezwykle banalna i zajmie Ci dosłownie minutę. Zanim jednak zdecydujesz się na wpłatę środków do bukmachera LVBet, musisz mieć jakiekolwiek środki w swoim elektronicznym portfelu. Opcji wpłat jest kilka:

 1. Za pomocą gotówki w DTM u dystrybutorów
 2. Przelewem bankowym z dowolnego banku
 3. Poprzez eCard
 4. Poprzez Przelewy24  
 5. Za pomocą systemu Trustly lub Tpay

Po wpłacie środków za pomocą jednego z powyższych sposobów możesz przejść do wpłaty na swoje konto bukmacherskie.

 • Wejdź na stronę bukmachera LVBet i zaloguj się na konto
 • Znajdź opcję „Wpłać”
 • Spośród dostępnych metod płatności wybierz Paymenticon
 • Podaj kwotę jaką chcesz wpłacić
 • Na koniec musisz potwierdzić transakcję. Aby tego dokonać zaloguj się na swoje konto Paymenticon podając adres e-mail i hasło

I tyle! Pieniądze od razu powinny znaleźć się na Twoim koncie bukmacherskim.

Opłaty i limity

Założenie konta, prowadzenie go, dokonywanie przelewów oraz wpłata środków na konto bukmacherskie są całkowicie darmowe. Jedyne opłaty jakie mogą się pojawić to w przypadku przelewu SEPA (przelew za granicę na terenie Unii Europejskiej) w kwocie 1 euro oraz przelewu poza granice UE, którego stawka będzie wynosić 0,2% wartości transakcji, przy czym minimalna kwota to 2,5 euro. Co więcej, jeśli nie będziesz korzystać z konta przez 12 miesięcy zostaniesz obciążony comiesięczną opłatą w wysokości 5 euro.

W przypadku limitów bukmacher LVBet ustalił dolną granicę wpłat na 10 złotych, natomiast górny limit to 10 000 złotych.

Wady i zalety płatności Paymenticon

Zalety:

 • Bezpieczeństwo
 • Całkowita anonimowość
 • Bardzo niskie opłaty lub ich całkowity brak   
 • Brak konieczności podawania danych tj.: numer konta czy karty

Wady:

 • Dostępny tylko u jednego bukamchera – LVBet
 • Ewentualne opłaty (np. 5 euro jeśli konto jest nieużywane)

Niewątpliwie zakłady bukmacherskie Paymenticon mają wiele zalet, jednakże dość sporym utrudnieniem jest fakt, że na chwilę obecną tylko jeden bukmacher korzysta z tej metody płatności.

FAQ

U jakiego bukmachera można dokonać wpłaty za pomocą Paymenticon?

Obecnie z e-portfela Paymeticon korzysta jedynie jeden bukmacher – LVBet.  

Czy poniosę jakieś opłaty przy wpłacie środków za pomocą Paymenticon na swoje konto bukmacherskie?

Nie. Zarówno założenie konta jak i wpłata środków są całkowicie bezpłatne.

Czy występują jakieś limity wpłaty depozytu u bukmachera LVBet?

Tak. Bukmacher LVBet ustalił dolna granicę wpłaty na 10 złotych a górną na 10 000 złotych.  

Dodaj komentarz

57 − 53 =