Kody promocyjne u Polskich Bukmacherów online 2023

Kody promocyjne u Polskich Bukmacherów online 2021

Każdy z nas zakładając nowe konto gracza u bukmachera, liczy na to, że będzie mógł skorzystać ze świetnego bonusu powitalnego, który zwiększy nasze środki finansowe na obstawianie. To całkowicie normalne, bo jeżeli legalni bukmacherzy oferują dodatkowe wsparcie w zamian za rejestrację właśnie u nich, to wypada z tego skorzystać.

Jednak istnieje możliwość odebrania jeszcze większych bonusów, niż jest to możliwe w standardowej ofercie. W jaki sposób? Tutaj przychodzą nam z pomocą kody promocyjne.

Czym jest kod promocyjny i jak można z niego skorzystać?

Kody promocyjne do bukmacherów możemy znaleźć na serwisach poświeconych zakładom bukmacherskim, a często się zdarza, że dostępny jest on również czasowo na stronie internetowej konkretnego bukmachera. Dzięki niemu możemy zwykle skorzystać ze znacznie lepszej oferty niż standardowa lub otrzymać dodatkowy bonus. Bukmacherzy w ten sposób doceniają zaangażowanie nowych użytkowników, którzy nie trafiają do nich przypadkiem, a poświęcili swój czas, żeby wybrać najlepszą ofertę na rynku dla siebie.

Jest to kod jednorazowego użytku, bo u każdego bukmachera możemy mieć założone tylko jedno konto gracza na swoje dane osobowe i dokument tożsamości. W momencie, gdy posiadamy kod promocyjny, możemy go w bardzo prosty sposób użyć. Wystarczy go wpisać w trakcie zakładania konta gracza w formularzu rejestracyjnym. Znajdziemy tam odpowiednie pole o podobnej nazwie, które wyraźnie będzie wskazywać, że mamy go użyć właśnie tam. Później zostaje już tylko odebrać bonus i cieszyć się z dodatkowych środków na start.

STS

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • podwojenie pierwszego depozytu do 1200 złotych
 • 235 złotych zakład bez ryzyka
 • 25 złotych freebet

STS jako jeden z nielicznych bukmacherów oferuje aż trzy bonusy do wykorzystania, co daje naprawdę dużą różnorodność i sporą ilość szans na większe wygrane. Jeżeli skorzystamy z bonusu od depozytu, to będziemy musieli go obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie na kuponie 1.91. Zakład bez ryzyka gramy na dowolne zdarzenie sportowe i nawet jeżeli kupon nie wejdzie i dostaniemy zwrot, to od razu możemy go wypłacić. Freebet to jednorazowy obrót po minimalnym kursie kuponu 1.91. Bez kodu promocyjnego nie skorzystamy z zakładu bez ryzyka.

Fortuna

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • podwojenie drugiego depozytu do 2150 złotych
 • zakład bez ryzyka do 600 złotych
 • freebet o wartości 20 złotych

Kolejny weteran na polskiej scenie bukmacherskiej oferuje pełen pakiet na start dla swoich nowych użytkowników. Jeżeli będziemy mieli ochotę podwoić swój kolejny depozyt, to musimy wpłacić go do 5 dni od pierwszego. A później obrócić go 4-krotnie po kursie co najmniej 1.80. Fortuna oferuje również jeden z najwyższych zakładów bez ryzyka w Polsce. Wygrywamy, to kasa jest nasza, a gdy przegramy, możemy liczyć na zwrot stawki i jednorazowy obrót po dowolnym kursie. Freebet działa na takich samych warunkach.

LVBET

LVBet – recenzja bukmachera

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • bonus od depozytu do 2000 złotych (pierwsza wpłata)
 • bonus od depozytu do 1000 złotych(druga wpłata)
 • zakład bez ryzyka do 333 złotych
 • freebet o wartości 20 złotych

Widać doskonale po bonusach powitalnych u bukmacherów, że w Polsce bardzo mocno wzrosła konkurencja i teraz nie jest problemem odebranie naprawdę atrakcyjnych pakietów na start. Nie dosyć, że możemy zgarnąć 3000 złotych dodatkowo przy dwóch pierwszych wpłatach, to przy okazji możemy skorzystać z bardzo wysokiego cashbacku, w którym wymagany jest tylko jednorazowy obrót po kursie 1.75. Dodatkowo będziemy mogli obstawiać bez podatku przez 14 dni od rejestracji.

eWinner

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • zakład bez ryzyka do 115 złotych
 • 50% od wpłaty drugiego depozytu do kwoty 500 złotych

Bardzo dobre warunki przedstawiają się, jeżeli chodzi o cashback, bo nie musimy spełniać żadnych dodatkowych wytycznych. Jeżeli przegramy, to otrzymujemy zwrot stawki i możemy zrobić z nim co chcemy, grać dalej lub po prostu wypłacić. Kod promocyjny daje 15 złotych więcej w tej opcji. W przypadku bonusu od depozytu musimy się już liczyć z 6-krotnym obrotem po minimalnym kursie kuponu 2.50. Dlatego polecany jest on bardziej doświadczonym typerom.

PZBuk

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • zakład bez ryzyka do 500 złotych
 • freebet o wartości 20 złotych

Cashback cieszy się ogromną popularnością, bo prawie każdy bukmacher chce mieć go w swojej ofercie na start. PZBUK  oferuje aż 500 złotych i jedyne warunki, jakie musimy spełnić, to postawienie kuponu z minimum 2 zdarzeniami i kursem ogólnym 1.40. Jeżeli otrzymamy zwrot, to musimy zrobić jednorazowy obrót na tych samych warunkach. Warto podkreślić, że bonus dotyczy pierwszego przegranego kuponu, a nie pierwszego zagranego jak u większości. Freebet to dodatek za użycie kodu promocyjnego, możemy go przeznaczyć na swój pierwszy kupon, który pozwoli na przetestowanie oferty bukmachera.

Betfan

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • zakład bez ryzyka do 600 złotych
 • podwojenie depozytu do 1000 złotych

Bukmacher, którego kojarzymy z polskim strongmanem Mariuszem Pudzianowskim, przygotował solidny pakiet startowy dla każdego chętnego na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem. Aż 600 złotych może być zwrócone w ramach cashbacku, który gramy, na co chcemy SOLO lub AKO. Gdy przegramy i dostaniemy zwrot, musimy obrócić jeden raz po minimalnym kursie 3.80 i 3 zdarzeniami na kuponie. Jeżeli to dla kogoś za mało wrażeń, to można pomnożyć wpłatę o kolejny 1000 złotych, ale przed wypłatą potrzebny będzie 3-krotny obrót po kursie co najmniej 2.50.

Betclic

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • zakład bez ryzyka do 550 złotych

Kolejny bukmacher oferujący bardzo wysoki cashback na start i możemy z niego skorzystać tylko w momencie stawiania swojego pierwszego kuponu po depozycie. Jeżeli uda nam się wygrać, to oczywiście pieniądze trafiają do nas i możemy je od razu wypłacić. Natomiast jeżeli przegramy, to nie możemy liczyć na atrakcyjne warunki obrotu zwrotem stawki, bo należy to uczynić 8-krotnie po minimalnym kursie 2.20. Krótko mówiąc, wykorzystując 550 złotych zwrotu, będzie trzeba zagrać za łączną kwotę 4400 złotych. Dlatego bonus nie jest polecany początkującym użytkownikom zakładów bukmacherskich.

forBET

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • zakład bez ryzyka do 200 złotych
 • podwojenie pierwszej wpłaty do 2000 złotych
 • MaxiZysk do 200 złotych od drugiej wpłaty
 • freebet o wartości 100 złotych

Oferta wygląda bardzo okazale, a forBET jest jednym z najszybciej rozwijających się młodych bukmacherów w Polsce. Aby aktywować bonus od wpłaty, musimy jednokrotnie obrócić depozytem, a potem jeszcze dwukrotnie bonusem po minimalnym kursie kuponu 2.50 i minimum 3 zdarzeniami. Freebet i zakład bez ryzyka to prezenty za wpisany kod promocyjny, obie opcje wymagają 4-krotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00. W przypadku MaxiZysk możemy zwiększyć stawkę o 200 złotych, czyli zagrać łącznie za 400 złotych. 

Fuksiarz

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • zakład bez ryzyka 50% do 500 złotych

Fuksiarz to młody polski bukmacher, który premierę swojej strony internetowej miał dopiero w marcu 2021 roku. Trzeba przyznać, że oferta bonusowa wygląda skromnie, bo możemy skorzystać z jednego bonusu, ale za to na bardzo dobrych warunkach. Możemy w ramach tej promocji, zagrać na cokolwiek chcemy, a w momencie, gdy nam kupon nie wejdzie i otrzymamy maksymalny zwrot 500 złotych, to nie musimy spełniać żadnych warunków obrotu. Od razu możemy te pieniądze wypłacić na konto bankowe.

TOTALbet

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • podwojenie pierwszego depozytu do 5000 złotych
 • zakład bez ryzyka do 200 złotych
 • freebet o wartości 60 złotych

Bukmacher TOTALBet od początku swojej kariery słynął z naprawdę fajnych promocji i dużych kwot, które możemy otrzymać. Trzeba być jednak ostrożnym, tym bardziej, gdy nie mamy ogromnego doświadczenia w typowaniu. Przykładowo bonus do 5000 złotych musimy obrócić aż 5-krotnie na kuponach z minimum 3 zdarzeniami, a kurs każdego z nich to co najmniej 1.25. Krótko mówiąc, będzie trzeba zagrać kupony za kwotę nawet 25 tysięcy złotych. Zakład bez ryzyka jest bez żadnych warunków obrotu i otrzymujemy go za kod promocyjny, tak samo, jak dodatkowe 20 złotych do freebetu.

Totolotek

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • zakład bez ryzyka do 300 złotych
 • podwojenie depozytu do 500 złotych
 • freebet o wartości 25 złotych
 • bonus na aplikacji do 49 złotych od wpłaty

Totolotek jest najstarszym bukmacherem w Polsce, który niedługo będzie świętował swoje 30-lecie działalności w zakładach sportowych. Korzystając z podwojenia wpłat, musimy liczyć się z 3-krotnym obrotem i kursem minimalnym 2.46 w przypadku strony internetowej i 1.90 w aplikacji. Kod promocyjny powiększa zakład bez ryzyka o 70 złotych oraz freebet o 4 złote. Cashback jest najbardziej opłacalny, bo musimy obrócić go tylko jeden raz po kursie 2.00.

Superbet

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • podwojenie depozytu do 50 złotych
 • zakład bez ryzyka do 550 złotych
 • freebet o wartości 35 złotych

Rumuński bukmacher działający legalnie w Polsce najlepsze warunki obrotu przygotował na bonus od depozytu i freebet, które otrzymujemy za użycie kodu promocyjnego. Obie te opcje należy obrócić zaledwie jeden raz po kursie łącznym 1.80 i 1.60. Cashback nie wygląda już tak dobrze, bo jeżeli dostaniemy zwrot stawki, to musimy nim obrócić aż 4-krotnie po kursie nie mniejszym niż 1.80.

NobleBet

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • podwojenie pierwszego depozytu do 1200 złotych
 • 50% drugiego depozytu do 600 złotych
 • podwojenie trzeciego depozytu do 200 złotych na sporty wirtualne
 • 35 złotych freebet

Noblebet jest polecany każdemu, kto lubi częste i bardzo atrakcyjne promocje. Poza wyżej wymienionymi atrakcjami na start można liczyć na bonus przez aplikację i wiele innych gratisów w każdym miesiącu. Freebet otrzymujemy za użycie kodu promocyjnego. Warunkiem wypłaty bonusów od depozytu jest kolejno ich 4-krotny, 3-krotny i 5-krotny obrót po minimalnym kursie 1.85 całego kuponu. Warunki może nie są najniższe, ale nadmiar promocji może to wynagrodzić.

ETOTO

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • podwojenie depozytu do 1500 złotych
 • freebety do 1000 złotych

Bukmacher, którego twarzą jest znany dziennikarz sportowy Mateusz Borek, pozwala nowym użytkownikom na otrzymanie podwojenia depozytu, który musimy obrócić aż 6-krotnie po kursie co najmniej 2.20, więc stawia to poprzeczkę dosyć wysoko. W ramach użycia kodu promocyjnego możemy liczyć na rangę złotą w programie lojalnościowym i dodatkowe freebety, które będą przypisane do naszego konta gracza.

BetX

Bonus do odebrania z kodem promocyjnym:

 • podwojenie depozytu do 7777 złotych
 • freebet o wartości 50 złotych

Kwota bonusu od depozytu jest naprawdę zawrotna i najwyższa na polskim rynku bukmacherskim. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości, jednak trzeba się liczyć również z dużymi wymaganiami obrotu przed wypłatą. Kwotę depozytu należy obrócić 4-krotnie po minimalnym kursie 2.44, a kwota bonusu jest uwalniana co 25% całej sumy obrotu. Freebet wymaga od nas jednokrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00.