Zakłady bukmacherskie Tpay

Jeśli zależy Ci na naprawdę szybkim dokonywaniu płatności online to zakłady bukmacherskie Tpay będą idealną opcją. Dzięki tej metodzie płatności nie tylko środki natychmiast pojawią się na Twoim koncie bukmacherskim, ale także dokonasz płatności za pomocą kilku różnych form. Sam zdecydujesz, która jest dla Ciebie najlepsza.

bukmacher tpay
Bonus
Bonus 1500 zł na start
Obstawiaj z tpay
Zakład bez ryzyka do 1000 zł
Bonus 100% od drugiego depozytu do 2000 zł
Obstawiaj z tpay

Dzięki temu artykułowi dowiesz się jak prawidłowo, szybko i bezpiecznie dokonać wpłaty na konto bukmacherskie za pomocą Tpay. Przedstawimy Ci listę legalnych bukmacherów oferujących płatności za pomocą tej metody oraz opowiemy o jej plusach i minusach.

Zakłady bukmacherskie Tpay – czy to bezpieczna metoda płatności?

Zakłady bukmacherskie Tpay

Czy zakłady bukmacherskie Tpay są godną zaufania metodą płatności? Oczywiście, że tak! Zanim jednak przejdziemy do wyjaśniania dlaczego Tpay jest bezpieczne, wyjaśnijmy co to jest. Tpay jest system obsługującym płatności online. Przede wszystkim za jego pośrednictwem dokonasz przelewów bankowych, które od razu dojdą do odbiorcy. Oznacza to, że nie będziesz musiał czekać aż bank zaksięguje przelew i przekaże płatność dalej. Dodatkowo Tpay obsługuje takie formy płatności jak:

 • Przelewy online
 • Płatności mobilne – BLIK, Fastpass
 • Portfele elektroniczne – Google Pay, PayPal
 • Płatności kartą

Za każdym razem dokonując płatności online za pomocą Tpay będziesz mógł wybrać najwygodniejszą dla siebie formę płatności.

Dlaczego zatem zakłady bukmacherskie Tpay są bezpieczne? W głównej mierze z uwagi na fakt, że wszystkie transakcje są szyfrowane. Potwierdza to certyfikat Extended Validation, który gwarantuje najwyższy poziom ochrony. Dodatkowo Tpay posiada ceryfikat PCI DSS, który ma na celu bezpieczeństwo transakcji z użyciem kart płatniczych. Spółka podlega także nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Bukmacherzy Tpay 2023

Dobra wiadomość, że jest taka, że Bukmacherzy Tpay to w zasadzie sami czołowi polscy bukmacherzy. Warto podkreślić, że Tpay to polska spółka, która została założona przez poznańskich studentów. Od kilku lat firma stale się rozwija i zdobywa zaufanie wśród coraz większej ilości bukmacherów.

Bukmacherzy oferujący płatności za pośrednictwem Tpay:

 • Fuksiarz
 • Totolotek
 • Fortuna
 • ForBet
 • Superbet

Lista może nie jest zaskakująco długa, jednak są to bukmacherzy cieszący się największą popularnością na polskim rynku typerskim. Oferują świetną ofertę powitalną, rozbudowaną ofertę kursów oraz bonusów dla stałych graczy.

Płatności Tpay – jak wpłacić środki?

Płatności Tpay – jak wpłacić środki?

Zasilenie swojego konta bukmacherskiego za pomocą Tpay jest bardzo proste i nie zabiera zbyt wiele czasu. Poniższej przedstawiamy Ci krok po kroku proces wpłaty środków:

 • Na samym początku zaloguj się na konto u wybranego bukmachera
 • Następnie odszukaj zakładki wpłaty
 • Spośród dostępnych metod płatności wybierz Tpay
 • Podaj kwotę jaką chcesz zasilić konto
 • Wybierz formę płatności (np. BLIK, przelew, karta)
 • Zaakceptuj płatność (postępuj zgodnie ze wskazówkami strony)

To tyle! Pieniądze natychmiast pojawią się na Twoim koncie. Wpłacone środki będziesz mógł od razu wykorzystać na grę.

Opłaty i limity

Zakłady bukmacherskie Tpay nie pobierają żadnych dodatkowych opłat ani prowizji. Dzięki temu na Twoim koncie bukmacherskim pojawi się dokładnie taka kwota, jaką wpłacisz. Jedną ewentualną prowizją jaką możesz zostać obciążony to w przypadku dokonywania przelewu. Taką prowizję narzuca wtedy bank. Jednakże takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko.

W przypadku limitów sprawa wygląda tak, że w głównej mierze zależą one od formy płatności. Jednak dla wpłat niektórzy operatorzy ustalili pewne limity. Minimalna stawka jaką można wpłacić to przedział między 1 a 10 złotych, natomiast górny limit znajduje się między 10 000 a 100 000 złotych.

Wady i zalety płatności za pomocą Tpay

Zakłady bukmacherskie Tpay zdecydowanie zyskują dzięki temu, że obsługują wiele form płatności. Dzięki temu gracz jest w stanie wybrać tę najbardziej mu odpowiadającą. Jednakże ma to też swoją słabą stronę. Z racji tak wielu opcji płatności występują różne limity, które mogą gracza nieco zdezorientować.

Zalety:

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Szybki czas realizacji transakcji
 • Dostępność wielu form płatności

Wady:

 • Różnorodność limitów ze względu na wiele form płatności
 • Niektóre formy płatności nie obsługują transakcji w weekendy czy święta

FAQ

U jakich bukmacherów dokonam płatności za pomocą Tpay?

Zakłady bukmacherskie, które umożliwiają korzystanie z Tpay to przede wszystkim czołowi legalni bukmacherzy. Należą do nich: Totolotek, Superbet, Fuksiarz, Fortuna oraz ForBet.

Czy Tpay jest bezpieczną metodą płatności?

Bez wątpienia tak. Tpay Posiada najważniejsze certyfikaty, które maja na celu zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa zarówno Twoich danych jak i dokonywanych przez Ciebie transakcji.

Czy dokonując wpłaty za pomocą Tpay na konto bukmacherskie poniosę dodatkowe koszty?

Nie. Zakłady bukmacherskie Tpay nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Dokładnie za taką kwotę jaką wpłacisz, będziesz mógł obstawiać.

Dodaj komentarz

6 + 3 =