LVBET bonus na start

Zastanawiasz się co takiego LVBET bonus na start przygotował w swojej specjalnej ofercie powitalnej? Jeśli tak to już na samym początku możemy powiedzieć, że bukmacher oferuje cały pakiet powitalny! Na chwilę obecną jest to jeden z najwyższych bonusów oferowanych przez legalnych bukmacherów w Polsce.

Widomym jest, że bukmacherzy prześcigają się nawzajem w promocjach powitalnych dla nowych użytkowników. Na polskim rynku dostępnych jest naprawdę sporo bonusów na start, jednak mało który może porównywać się z ofertą LVBET. Dzięki temu artykułowi dowiesz się jak dobrze rozbudowaną ofertę startową przygotował bukmacher, jak z niej skorzystać i jakie warunki spełnić.

LVBET bonus na start – oferta 2023

LVBET bonus na start – oferta 2022

Pakiet powitalny u bukmachera LVBET jest naprawdę korzystny dla nowych graczy. Przede wszystkim ze względu na wysoką stawkę – łącznie możesz zgarnąć nawet 3333 złotych – oraz warunki regulaminowe, które są całkiem przejrzyste i niezbyt skomplikowane.

Cały pakiet składa się z 4 bonusów:

 1. Zakład od pierwszego depozytu do 1500 zł
 2. Zakład od drugiego depozytu do 1500 zł
 3. Zakład bez ryzyka do 333 zł
 4. Freebet 20 zł

Brzmi całkiem dobrze! Przyjrzyjmy się więc bliżej każdemu bonusowi.

Zakład od pierwszego depozytu do 1500 zł

Zakład od depozytu to klasyczny bonus oferowany przez większość bukmacherów. Czym więc różni się zakład od depozytu LVBET od innych? Tym, że bukmacher LVBET oferuje zakład od depozytu zarówno na pierwszy jak i na drugi zakład! Co łącznie pozwoli Ci otrzymać aż 3000 złotych! Zanim jednak otrzymasz nagrodę, musisz spełnić dwa poniższe warunki:

 • Rejestracja konta u bukmachera LVBET
 • Wpłata swojego pierwszego bonusu o minimalnej stawce 10 zł

Bukmacher przyzna Ci 100% Twojego pierwszego depozytu – maksymalnie do 1500 złotych. Środki pojawią się na Twoim koncie bonusowym. Proste? Proste!

W następnym kroku będziesz zobowiązany do obrotu środkami:

 • Wymagany jest 4-krotny obrót
 • Minimalny kurs 1.75
 • Obowiązuje tylko i wyłącznie na ofertę sportową

I tyle! Jeśli spełnisz wszystkie warunki, pieniądze pojawią się na twoim koncie głównym.

Zakład od drugiego depozytu do 1500 zł

Zakład od drugiego depozytu działa na bardzo zbliżonych zasadach co zakład od pierwszego depozytu. Minimalna kwota wpłaty w tym przypadku to także 10 zł. Zasadnicza różnica polega na tym, że za drugim razem otrzymasz 50% do kwoty 1500 złotych. Różnią się także nieco warunki obrotu:

 • Wymagany jest 3-krotny obrót
 • Minimalny kurs 1.75
 • Tylko na ofertę sportową

Zakład bez ryzyka do 333 zł

LVBET bonus na start proponuje także zakład bez ryzyka, który zabezpieczy Cię przed przegraną. W tym przypadku bonus dostępny będzie dopiero po wpłaceniu trzeciego depozytu. Podczas wpłaty bardzo ważne jest, aby zaznaczyć okienko bonusowe „zakład bez ryzyka”, gdyż dopiero wtedy środki zostaną dodane do konta bonusowego i powiększone będą o 1% wpłaty. Co da Ci wtedy 333,3 złotych do wykorzystania na zakład bez ryzyka.

Oczywiście jest kilka warunków, które musisz spełnić przed otrzymaniem zwrotu stawki w przypadku niepowodzenia:

 • Minimalna wpłata wynosi 25 zł
 • Minimalny kurs to 1.75
 • Do promocji zaliczają się tylko zakłady pojedyncze oraz kombinacyjne

Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz wygrane środki na swoje konto i będziesz mógł je od razu wypłacić. Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, otrzymasz na swoje konto bonusowe bonus w kwocie stawki zakładu. Środki te będą podlegać warunkom tj.:

 • 1-krotny obrót
 • Minimalny kurs 1.75
 • Tylko na ofertę zakładów sportowych

Freebet 20 zł

Freebet to forma darmowego zakładu, którą LVBET bonus na start oferuje w kwocie 20 złotych. Aby bonus został Ci przyznany konieczne jest założenie konta stałego. Po dokonaniu pełnej rejestracji pamiętaj o zaznaczeniu opcji „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus od depozytu”. Wtedy dopiero freebet pojawi się na twoim koncie gracza. Jak każdy bonus u bukmachera LVBET, także darmowy zakład posiada kilka warunków. Bonus przyznawany będzie na poniższych zasadach:

 • Bonus będzie wynosił 1 zł z mnożnikiem x20
 • Kupon AKO z minimalnie 3 zdarzeniami
 • Minimalny łączny kurs 2.50
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.25

Jeśli zakład okaże się być wygrany, wówczas trzeba będzie obrócić 2-krotnie środkami, po minimalnym kursie 2.00, na rynki składające się z nie mniej niż 3 selekcji.

FAQ

Jaki bonus na start oferuje LVBET?

Bukmacher LVBET w swojej ofercie oferuje pakiet powitalny składający się z 4 bonusów: zakład od pierwszego depozytu do 1500 złotych, zakład od drugiego depozytu do 1500 złotych, zakład bez ryzyka do 333 złotych oraz freebet 20 złotych.

Czy muszę dokonać pełnej rejestracji u bukmachera LVBET, żeby otrzymać bonus powitalny?

Trzeba dokonać pełnej rejestracji w przypadku kiedy chce się otrzymać bonus powitalny w postaci freebet 20 zlotych.