Zakłady bukmacherskie – bonus za rejestracje

Zakłady bukmacherskie – bonus za rejestracje

Zaczynając swoją przygodę z obstawianiem, bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na zakłady bukmacherskie – bonus za rejestrację. Dlaczego? Ponieważ bonus powitalny to rodzaj promocji, który pozwoli Ci na starcie zyskać darmowe środki, przetestować i porównać bukmacherów aktualnie i przede wszystkim legalnie działających na polskim rynku. 

W tym artykule przedstawimy Ci ofertę najlepszych zakładów bukmacherskich i ich bonusów za rejestrację. Poznasz ich rodzaje, a także dowiesz się, z których warto skorzystać. Jest to szczególnie istotne przy tak dużej konkurencji. Każdy bukmacher chce przekonać swoich potencjalnych graczy do obstawienia właśnie u nich.

Zakłady bukmacherskie – bonus za rejestracje oferta

Zakłady bukmacherskie – bonus za rejestracje to naprawdę świetna oferta, która pomoże Ci wystartować z obstawianiem. Dlatego na samym początku warto przytoczyć najczęściej spotykanie rodzaje bonusów za rejestracje:

  • Zakład bez ryzyka (cashback)

Zakład bez ryzyka to najczęściej spotykany bonus za rejestracje. Nic w tym dziwnego, ponieważ to jeden z najlepszych bonusów dla nowych użytkowników. Polega on na postawieniu własnych środków, które w przypadku przegranej powrócą na nasze konto w całości lub w części. To czy powróci do nas 100% wpłaconego depozytu, czy tylko 50%, zależy od bukmachera i jego oferty. Innymi słowy można powiedzieć, że zakład bez ryzyka to zakład, który ubezpiecza od przegranej.

  • Bonus powitalny za depozyt

W przypadku, w którym chciałbyś móc obstawić zakład za większą stawkę, ale niestety nie możesz sobie na to w tej chwili pozwolić, to bonus powitalny za depozyt będzie idealną opcją. Wielu bukmacherów w swojej ofercie posiada bonus powitalny w formie podwojenia Twojego pierwszego depozytu. Co to oznacza? Wpłacając np. 500 zł otrzymasz od bukmachera 100% swojego depozytu. Daje nam to podwojenie stawki, ponieważ zamiast 500 zł na koncie, będziesz miał do swojej dyspozycji aż 1000 zł!

  • Bonus powitalny bez depozytu (freebet)

Bonus powitalny freebet to nic innego jak otrzymanie darmowego zakładu. Zwykle jest to kwota, która nie przewyższa 50 złotych. Bukmacher oferuje kilkadziesiąt złotych do wykorzystania od razu, na jednym zakładzie. Czasami zdarza się, że bukmacher wymaga wcześniejszej wpłaty, jednakże jest to rzadkie i są do tego ściśle określone warunki.

Jaki bonus za rejestracje wybrać?

Aktualnie zakłady bukmacherskie oferują naprawdę szeroki wachlarz bonusów za rejestracje. Zatem jeśli jeszcze nie założyłeś konta, przygotuj się na przebieranie w ofertach. Pamiętaj jednak, że istotnym jest, aby wiedzieć na co zwrócić uwagę wybierając najlepszą promocję. Przede wszystkim przed wyborem konkretnego bonusu warto zapoznać się z regulaminem promocji. Szczególną uwagę powinieneś zwrócić na warunki uzyskania bonusu, gdyż u każdego bukmachera będą one inne. W głównej mierze sprawdź:

  • Ilość zdarzeń na kuponie
  • Minimalny kurs
  • Minimalną stawkę
  • Liczbę obrotów oraz ich czas

Pamiętaj! Im mniej razy trzeba obrócić bonusem, tym lepiej. Dlaczego? Zdecydowanie zwiększa to szanse na wygraną. W przypadku kursu jest podobnie. Im niższy, tym większa możliwość obstawienia tylko jednego zdarzenia. Porównując w ten sposób zakłady bukmacherskie – bonus za rejestracje, będziesz miał pewność, że wybierzesz ten, który przyniesie Ci najlepsze korzyści.

FAQ

Czy można odebrać bonus za rejestracje u więcej niż jednego bukmachera?

Oczywiście, że tak. Wystarczy, że u każdego z nich założysz nowe konto i zarejestrujesz swój profil gracza.

Jaki bonus na start najlepiej wybrać?

Jeśli dopiero zaczynasz obstawianie to na start najlepiej będzie wybrać zakład bez ryzyka, czyli tzn. cashback. Dzięki niemu, nawet jeśli Twój kupon okaże się przegrany, środki powrócą na Twoje konto bukmacherskie. Jest to forma ubezpieczenia od przegranej.

Jaki bukmacher oferuje freebet jako bonus za rejestracje?

Na ten moment wśród bukmacherów oferujących freebet jako bonus na start znajdziemy: LVbet, Pzbuk, Totalbet, Etoto, Betcris, ForBet.

Dodaj komentarz

42 − = 40